تبلیغات
دنیای ماوراء الطبیعه - جهش آگاهی
 
درباره وبلاگ


دنیای حقیقت


مدیر وبلاگ : مجتبی
پیوندهای روزانه
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
دنیای ماوراء الطبیعه
عرفان ، فراروان ، متافیزیك ، ارواح، طب گیاهی و...

دوستان از آوریل ۲۰۱۵ قطب‌های مغناطیسی‌ زمین شروع به جا به جا شدن کرده اند.
( زلزله‌‌هایی‌ که اتفاق می‌افتند نتیجه این تغییرات مغناطیسی‌ زمین است.) بعضی‌ از شما که کارهای هالیستیک می‌کنید( یوگا،ستاره شناسى، ریکی، تاروت، آکوا پانکچر، ماساژ درمانی، انرژی درمانی ,مدیتیشن) شاید تغییراتی را در خودتان احساس کرده اید,شاید در حال ایزوله شدن از دیگران هستید بدون اینکه خودتان بدانید چرا، شاید احساس افسردگی می‌کنید,شاید خوابهای صادقه می‌بینید، شاید بیشتر به سبزیجات جذب میشوید تا گوشت، شاید در قسمت تحتانی کمرتان گاهی‌ احساس درد می‌کنید.
فکر کردم این اطلاع رسانی لازم است چون شاید بعضی‌ از شما دوستان نشانه‌هایی‌ از انرژی که به زمین نزدیک شده است دریافت کرده باشید اما نمیدانید دقیقا موضوع چیست.خیلی‌ از شما‌ها در حال تبدیل هستید، این تبدیل یک ماهه‌ اتفاق نمی‌‌افتد ولی‌ تا سال ۲۰۲۲ تقریبا این تبدیل‌ها کامل میشود. چون بدن ما ماشینی است که برای بعد سوم طراحی شده،ما در بعد سوم زندگی‌ می‌کنیم، اما آیا ما آمادگی‌ ورود به بعد چهارم را داری‌م؟ بعد چهارم جاییست که گذشته، حال و آینده همه در جلوی چشم ماست (خارج از زمان)، در طول ۷ سال (۲۰۱۵-۲۰۲۲) ما آماده به ورود به ابعاد بالا میشوی‌م.
بنابرین شما تنها نیستید خیلی‌ از کسانی که انتخاب شده اند که لایت ورکر باشند( راهنمایان نور) این تغییرات را در خودشان احساس میکنند. بعضی‌ پرتال‌های انرژی از آوریل ۲۰۱۵ باز شده و بعضی‌ از ما را تحت تاثیر قرار داده. شما که کارهای هالیستیک می‌کنید شروع به کارهایی‌ متا فیزیک می‌کنید تا به دیگران کمک کنید و تبدیل به لایت گاید (راهنمایان نور) میشوید. ، این اصلا پروسه آسانی نیست و شاید در زندگی‌ مادی دچار مشکل شوید و حتا شغل‌های معمولی‌ خود را از دست بدهید تا فول تایم به این کارها بپردازید. شاید بیشتر احتیاج به سبزیجات احساس می‌کنید ، شاید بدن شما الکل را نمیطلبد (اگر معمولاً مصرف میکردید.) شاید کمر درد در قسمت پایینی کمر، چون چاکرا ریشه یی در حال باز شدن به انرژی کائنات است و شاید بیشتر به ارتباط سکسی نیاز داشته باشید چون چاکرا ریشه یی در حال باز شدن است.

ما در حال نزدیک شدن به موج قوی از این دریافت انرژی هستیم.آنچه از آوریل ۲۰۱۵ آهسته شروع شده از 9 ژانویه 2016 تا 18 ماه آینده اوج می‌گیرد.چون نپتون با کتو ( نقطه صفر کائنات) در نشان ماهی‌ پیوند می‌خورد. نپتون آسانسور ما به عالم بالاست. بین ۹ ژانویه تا اواسط مارث شما قدرت درونی‌ فوق العاده احساس خواهید کرد و این پیوند قدرت سایکیکی شما را افزایش میدهد. شما بدون شک بالارفتن قدرت ماورایی خود را احساس می‌کنید.حس ششم تان قویتر میشود، شاید قادر به پیشگویی شوید یا خوابهای صادقه ببینید، یا جواب سوالات را بشنوید و قدرت سا یکیکی پیدا کنید.و هرچه به ۲۰۱۷ نزدیکتر شویم این قدرت بیشتر میشود.بنابرین اگر چنین دریافت‌هایی‌ از آوریل ۲۰۱۵ داشته اید از ۰۹ ژانویه تا ۱۸ ماه آینده تمرینات روحانی و هالیستیک خود را افزایش دهید. این حالت براى هر كسى ممكن است إیجاد شود بستكى به محل نپتون و كتو وژوپیتر در چارت تولد دارد.

تاریخ‌های مهم ژانویه:
۰۳ ژانویه : مارس وارد عقرب میشود. بهترین زمان برای عقرب‌ها برای مهیا کردن پروژه‌های جدید و بعد از ۲۵ ژانویه امضای قرار داد ها. مارس در عقرب استارت عالی‌ 2016 برای عقرب است.
۰۵- ۲۵ مرکوری حرکت پسرفتی نسبت به زمین خواهد داشت.
۰۵ ژانویه: خورشید و پلوتو در صفر درجه. بهترین زمان برای ارسال درخواست‌ها و گفتگو دربارهٔ مشکلات قانونی و بیزینسی.
۰۷ ژانویه: خورشید در زاویهٔ سخت با اورانوس( زمان خوبی‌ برای صحبت با افراد VIP نیست)
۰۹ ژانویه: ماه نو در نشان بز صفر درجه با پلوتو ( زاویه خوب) و زاویه سخت با اورانوس
( تغییرات بسته به محل قرار گیری اورانوس در چارت شما) به خصوص در مورد مسائل بیزینسی ، شرایط مالی‌ و قانونی چون پلوتو در پیوند با این ماه نو است.
۱۳ ژانویه: بهترین روز برای دیدن افراد مهم، مصاحبه کاری، صحبت با صاحب خانه، ملاقات با قاضی، صحبت بیزینسی چون خورشید با ژوپیتر زاویهٔ هارمونی ۱۲۰ درجه خواهد داشت.
14 ژانویه: مرکوری 120 درجه با جوپیتر. متاسفانه مرکوری حرکت برگشتی دارد و روز خوبی برای امضای قرارداد نیست. ولی برای سفر و ثبات های مقدماتی در مورد پروژه ها و برنامه ها روز بسیار خوبیست.
20 ژانویه: اورانوس زاویه سخت با مرکوری. تا آنجا که ممکن است سفر نداشته باشید و ملاقات و جلسات مهم نداشته باشید.
23 ژانویه: ماه کامل در نشان شیر. تکمیل شدن و به نتیجه رسیدن به خصوص برای نشان شیر و برای دیگر نشان ها بسته به محل ماه کامل در چر خ زدیاک.
23 ژانویه: ونوس وارد نشان بز میشود. گاو نر , بز و خوش بیشترین فایده را از ونوس در بز خواهند داشت.
25 ژانویه: مرکوری شروع به حرکت مستقیم میکند. اگر چه تا 15 فوریه نیاز دارد تا از خواب بیدار شود. اگر مجبور به امضای برگه های قانونی و مالی هستید بهتر است تا 15 فوریه صبر کنید. اگر خیلی عجله دارید از 01 فوریه به بعد میتوانید شروع کنید.
30 ژانویه: ونوس و نپتون در 60 درجه بسیار هارمونی برای ارتباطات عاطفی. این روز را برای هدیه عشق به کسانی که دوست داریداز دست ندهید.

ژانویه ۵ : پیوند بین پلوتو و خورشید در (۱۵ درجه ۱۳ دقیقه نشان بز) مانند پوست انداختن یک مار وتبدیل یک کرم ابریشم به پروانه است. هر چه بیشتر هرچیزی را که نیاز ندارید رها کنید بیشتر آزاد هستید تا قدرت ماورایی خود را شکوفا کنید. خورشید و پلوتو فردا با هم در نشان بز پیوند میخورند. این میتواند به تکامل رسیدن چیزی باشد که در دنیای مادی مدت‌ها انتظار آن را کشیده بودید و تکمیل شدن این مسیر به شما حس پرواز و آزادی میدهد. اثرت این انرژی تا ۲ هفته باقیست.

سال ۲۰۱۶ از دیدگاه ستاره شناسی‌:(راشل)
برای شروع بهتر است کمی‌ به گذشته برگردیم، از سال ۲۰۱۱ که جابجایی اورانوس را داشتیم شیفت انرژی شروع شد، با شروع مربع‌های تخریبگر اورانوس و پلوتو از ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۵ ,۷ بار لرزه‌های شدید و ناگهانی در زندگی‌ داشتیم که هنوز با نتایج آنها دست و پنجه نرم می‌کنیم. ساترن در عقرب از ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۵ ما را با همه موانع در راه رسیدن به اهدافمان رو به رو کرد و همه جور مانع بر سر راهمان سبز کرد. سال ۲۰۱۵ برای خیلی‌ از ما آسان نبود چون بیشتر سال ساترن با ژوپیتر ۹۰ درجه بود و شانس‌هایی‌ که ژوپیتر بر سر راه ما می‌‌آورد به عبارتی‌ با وجود ساترن دست نیافتنی بود و یا صبر و تحمل می‌خواست و هنوز به آنها نرسیده ایم و تبلور بیرونی زحمت‌ها و تحمل‌ها را ندیده ایم.
نود‌ها هم در حال شیفت بودند و فصلی از زندگی‌ را بستند و همچنان در حال نوشتن فصل جدید زندگیمان هستند به خصوص که در ژانویه و فوریه نورث نود با ژوپیتر ( آینده) یکی‌ میشود و اینجاست که با شیفت و تحول اساسی‌ برخورد می‌کنیم. سال را با حرکت برگشتی مرکوری شروع می‌کنیم که امسال ۴ بار اتفاق می‌‌افتاد و پیشتر درمورد آن صحبت کرده ایم.
سال ۲۰۱۶ آرام و بی‌ سر و صدا شروع میشود. ژانویه سرعت آهسته شروع میشود که ژوپیتر شروع به حرکت برگشتی می‌کند. در حرکت برگشتی با نورث نود یکی‌ میشود و اینجا شروع تحول است. ژوپیتر در ویرگو راحت نیست. ژوپیتر خدای آسمان‌ها و بهشت است ولی‌ ویرگو یک نشان زمینی‌ست. ژوپیتر در ویرگو به جای حاکمیت آسمانها و دریاها باید به ظرفشوییی و تمیز کردن خانه و جزئیات رژیم غذایی و ورزش رسیدگی کند smile emoticon از طرفی‌ ساترن سیاره سرد و زمینی‌ در کماندار است. کماندر آتشین خانه خوبی‌ برای ساترن سرد نیست و با هم همخوانی ندارند. كماندار میخواهد به گردش برود ساترن یخ، مسؤول و محدود یقه او را میگیرد،از مارچ ساتورن در کماندر شروع به حرکت برگشتی می‌کند و در مسیر برگشتی با مارس برگشتی هم مسیر میشود. مارس ۲ سال طول میکشد تا حرکت برگشتی داشته باشد و اصلا از این شرایط احساس رضایت نمیکند. مارس آتشین در کنار ساترن سرد با دو ماهیت متفاوت در کماندر. امسال کماندار با شرایط سختی‌ روبروست و تمامی کسانی که در ۹ درجه کماندار، دوقلو، خوشه و ماهی‌ در چارت تولد سیاره داشته باشند با تغییرات سنگینی‌ رو به رو هستند.
به خصوص که به جای یک ماه کامل , ۲ تا ماه کامل هم امسال در کماندار داریم.
برگردیم با بحث اصلی‌، مارس در حرکت برگشتی وارد عقرب میشود و انرژی پر استرس و سیاه عقرب در بهار حاکم است.
از مارس تا سپتامبر ۴ تا هم ماه گرفتگی و خورشید گرفتگی کامل خواهیم داشت در میانه ساترن و ژوپیتر برگشتی، و اورانوس هم ژولای به این موج برگشتی‌ها می‌پیوندد.
نپتون تنها سیاره ییست که الان در خانه هست و خوش حال است و با قدرت , که آنهم تا آخر سپتامبر ۲۰۱۶ با ساترن گلاویز است. امسال اگر سعی‌ نکنیم عقاید خود را عوض کنیم و واقعیت‌ها را نپذیریم آگوست اوج مشکلات را خواهیم داشت و حتا احتمال شروع جنگ مذهبی‌ در سطح جهانی‌ می‌باشد. بنابرین بطور خلاصه مسائلی‌ که در سال‌های گذشته شروع شده و با موانعی رو به رو شده امسال تبلور خارجی‌ پیدا می‌کند و از وضعیت شخصی‌ و درونی‌ خارج میشود.
بهار بسیار وحشی پیش رو داریم و باید خود را آماده کنیم که با خیلی‌ از واقعیت‌ها رو به رو شویم.
امسال سال استیبلی نخواهد بود. ساترن در نشان کماندار استیبل نیست. ژوپیتر در ویرگو معذب است و می‌خواهد برود.از نظر هوروسکوپ چینی‌ هم سال میمون است و میمون دائم در حال پریدن است و یک جا نمی‌ماند.
از طرفی‌ نپتون، کایران و گره جنوبی در ماهی‌ یعنی‌ به دنبال شفای روحانی بودن، امسال سالیست که اگر به دنبال مسائل زمینی‌ باشیم و در بعد سوم به دنبال آرامش بگردیم سختی زیاد میکشیم، امسال زمان آشنا شدن با بعد ۴ و ۵ است. بهتر از که از نپتون در ماهی‌ کمک بگیریم تا بتوانیم واقعیت‌های زندگی‌ را که ساترن پیش چشم ما می‌‌آورد تحمل کنیم. امسال سال پاکسازی و تصفیه روحیست ، سال پاک شدن کارما، سال ارتباط با کاینات به جای تعصبات مذهبی‌، این اعتقادات اگر عوض نشود برخورد‌های شدیدی ایجاد خواهد شد.
در مورد رابطه‌های عاطفی :رابطه ها امسال به حقایق نگاه می‌کند. و تفاوت دیدگاه‌ها و عقاید در رابطه‌ها مطرح و بزرگ میشود. به سال ۲۰۱۲ برگردید و شرایط خود را در می و ژوئن ۲۰۱۲ به یاد آورید، خیلی‌ از مسائل به همان نحو تکرار میشوند و یا خیلی‌ از مسائل که از آن زمان شروع شده دوباره سر باز می‌کند و مطرح می‌شود ، پر چالش ترین و سرنوشت سازترین شرایط را در مورد رابطه‌ها دوقلو(جمینای) خواهد داشت که ساترن را در آنجا دارد و خوشه که ۲ تا اکلیپس در این قسمت دارد.

۲۰۱۶ خیلی‌ مسائل نهایی‌ میشود اما در عین حال با شرایط جدید نا شناخته رو به رو می‌شویم که احساس گم شدگی به ما میدهد. بنابر این مهم است که خیلی‌ سریع خودمان را در شرایط پیدا کنیم.

منبع :  ربات تلگرام هوروسکروپ فارسی
 HoroscopeFarsi@

نوع مطلب : سیستم های ریکی، 
برچسب ها : جهش آگاهی، 2016، 9 ژانویه، تحول روحی، لایتورکرز،
لینک های مرتبط :


سه شنبه 13 بهمن 1394 :: نویسنده : مجتبی
نظرات ()
چهارشنبه 27 دی 1396 10:11 ب.ظ
من با استفاده از پسر عموی من این وب سایت را توصیه می کنم. من الان مطمئن نیستم که آیا یا
نه این است که توسط او نوشته شده است به عنوان هیچ کس دیگری نمی دانند
چنین منحصر به فرد تقریبا مشکل من است. تو شگفت انگیز هستی
متشکرم!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر