تبلیغات
دنیای ماوراء الطبیعه - در چه مکانی ارواح ( دیوها، شیطین، انرژی های منفی و غیره ) حضور دارند؟
 
درباره وبلاگ


دنیای حقیقت


مدیر وبلاگ : مجتبی
پیوندهای روزانه
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
دنیای ماوراء الطبیعه
عرفان ، فراروان ، متافیزیك ، ارواح، طب گیاهی و...
1. در چه مکانی ارواح حضور دارند؟

ارواح ( دیوها، شیطین، انرژی های منفی و غیره )  عمدتاً در ناحیه ی برزخ ( بهووارلوک ) و ناحیه ی جهنم ( پاتال) حضور دارند. از این مکانها، آنها همچنین به ناحیه ی زمین (بهولوک) می آیند و افراد بشر را تحت تاثیر قرار می دهند یا تسخیر می کندد.
لطفا توجه داشته باشید

 1. برای تسهیل ، ما در این نمودار سیارات موجود رادر بالای یکدیگر نشان داده ایم . در حقیقت ، آنها در اطراف ما در تمامی جهات حضور دارند. تنها موجودِ زمینی است که در سیاره فیزیکی و ملموس دیده می شود، در حالی که سیارات دیگر، بیشتر و بیشتر در جهت ناآشکار حرکت می کنند و بنابراین با چشم محدود دیده نمی شوند. در واقع انسانهای مختلف، اگر چه برروی کره ی زمین زندگی می کنند ، تجربیات ذهنی و احساسیِ مربوط به سایر سیاراتِ وجودی را بر طبقِ سطح معنوی و افکارِ خود ، تجربه می کنند. بطور مثال، قدیسین ، که انسانهایی هستند که سطحِ معنویِ آنها بالاتر از 70 درصد است ، موجوداتِ مربوط به سیاراتِ مثبتِ وجودی بهشت و فراتر از آن را هدایت می کنند. برعکس، فردی که نقشه ی دزدی را در سر دارد، با اولین سیاره دوزخ در ارتباط است . کسیکه نقشه ی صدمه زدن به دیگران را دارد، با دومین سیاره دوزخ ارتباط دارد و به همین ترتیب ، فردی که قتلی را طراحی می کند، با هفتمین سیاره دوزخ در ارتباط است. با این وجود، نمی توان دو سیاره را همزمان تجربه کرد؛ بطور مثال ، یک فرد نمی تواند تجربه ی فکریِ دوسیاره ی متفاوت مانند بهشت یا ماهالوک Mahaalok را هم زمان داشته باشد .
 2. سیاره ی وجودیِ برزخ یا( بهووالوک Bhuvaloka) منطقه ای است که از خدا دور است ، بنابراین یک سیاره منفی است. با این وجود ما آن را بعنوان یک سیاره ی مثبت در نظر می گیریم چون بدن های ناآشکار، از این سیاره هنوز شانس دارند تا در دنیا متولد شوند و ار نظر معنوی پیشرفت نمایند. از زمانی که بدن های نا آشکار به یکی از سیاراتِ دوزخی بازگردند، دیگر امکان بازگشت به زمین و حرکت به سوی خداوند را نخواهند داشت

. ارواح بر طبق نیروی معنوی خود در چه مکانی حضور دارند؟

مکانی که در آن ارواح ( دیوها، شیطین، انرژی های منفی و غیره ) مختلف حضور دارند، بر طبق نیروی معنوی آنها، توانایی هایشان و غیره است. هر موجود زنده ای ( یعنی انسان یا بدنِ ناآشکار) در مکانِ خاصِ خود، احساسِ راحتی می کند زیرا نوساناتش با آن ناحیه مطابقت دارد. با افزایشِ نیروی معنوی، ارواح حتی ناآشکارتر می شوند و به تدریج در مکانهای عمیقِ تر منفی یافت می شوند. بنابراین، ارواحی که حداقل نیروی معنوی را دارند، در ناحیه ی برزخ یافت می شوند. ارواحی که در مکان های پایین ترِ ناحیه ی جهنم وجود دارند، به تدریج قوی تر و شیطانی می شوند.

3. حرکت ارواح (دیوها، شیاطین،انرژی های منفی و غیره) بین نواحی مختلف

 •   ارواح ( دیوها، شیطین، انرژی های منفی و غیره )  می توانند مکانهایی با فاصله های زیاد برروی کره ی زمین را در عرضِ چند ثانیه طی کنند.
 • آنها همچنین می توانند به آسانی در عرض چند ثانیه از ناحیه ی زمین به نواحی ناآشکار حرکت کنند.
 • ارواحی که در نواحی ناآشکارتر هستند، می توانند هر زمان که بخواهند از نواحی ناآشکارتر به سمت ناحیه زمین سفر کنند. برای مثال، روحی از ناحیه ی سوم جهنم می تواند به آسانی به برزخ یا کره ی زمین برود.
 • بنا بر قاعده، افراد یا بدن های ناآشکارِ کره ی زمین و ناحیه ی برزخ، به ترتیب نمی توانند به نواحی ناآشکارتر، مانندِ نواحی مثبت تر ناآشکار نظیر بهشت (سوارگا) یا نواحی منفی تر نظیر ناحیه ی جهنم بروند.

4. در چه مکانهایی از زمین ارواح وجود دارند؟

ارواح در مکانهای مختلف زمین وجود دارند. آنها می توانند مراکزی برای خود در موجودات زنده و بی جان خلق کنند. منظورمان از مکان، جایی است که در آن، انرژیِ سیاهِ خود را ذخیره می کنند. یک مرکز، مانند یک مکان ورودی و مکانی برای دریافت یا انتقالِ انرژیِ سیاهِ آنها عمل می کند. ارواح ( دیوها، شیطین، انرژی های منفی و غیره) ، معمولاً مراکزی برای خودشان در افراد، درختان، خانه ها، لوازم الکتریکی و غیره ایجاد می کنند. هنگامی که آنها این مراکز را برای خود در افراد ایجاد می کنند، هدفشان برآورده کردن نیازهای خوردن، نوشیدن، سیگار کشیدن ، رابطه جنسی یا تسویه ی حساب بده – بستان است. از آنجایی که ارواح از اصلِ هوای مطلق ( وایو تاتوا) تشکیل شده اند، نمی توان آنها را بدونِ بینشِ ناآشکار مشاهده نمود.

ارواح معمولاً نزدیکی مکان های زیر یافت می شوند.

Where-do-ghosts-exist-human-beingsانسان ها : ارواح در اطراف یا دردرونِ انسان ها برای برآورده کردن خواسته هایشان، برای انتقام گرفتن،برای تسویه ی حساب بده – بستان با آن افراد، یا برای لذت بردنِ خود با اغوای آنان، وجود دارند. ارواح ( دیوها، شیطین، انرژی های منفی و غیره) می توانند هر بخشی از بدن فیزیکی، ذهن یا خِرَدِ فرد را اشغال کنند. این معمولاً با عنوانِ تسخیرِ شیطانی نامیده می شود.

مدت زمانِ تسخیر شیطانی، می تواند سالها یا در تولدهای مختلف ادامه داشته باشد. در بیشتر موارد، فرد از تسخیر خود آگاهی ندارد و نمی داند که بر طبق خواسته ی روح ( دیو، شیطان، انرژی منفی و غیره) یا ارواح عمل می کند.

اینکه ارواح در درون یا برونِ فرد یا شیءِ تسخیر شده قرار می گیرند، تنها از نظر تحقیقاتی اهمیت دارد. به این دلیل که میزان کنترل انسان توسطِ روح، به اقامتِ آن در درون یا برون فرد مربوط نمی شود.

عطف به مقاله ی. معنی “تحت تاثیر ارواح قرار گرفتن ” (دیوها، شیاطین، انرژی های منفی و غیره ) و “تحتِ تسخیر قرار گرفتن” (تسخیر شیطانی )  توسط ارواح چیست؟

Where-do-ghosts-exist-on-enimalsحیوانات: ارواح بیشتر در اطراف حیوانات پیدا می شوند. آنها به ندرت درون حیوانات هستند؛ با این وجود هنگامی که بخواهند برای بشر مشکل ایجاد کنند، این کار را با کنترل حیوانات انجام می دهند. حیوان تسخیر شده، وحشی تر می شود و به انسان ها حمله می کند وموجب پریشانی آنها می شود.

برخی از حیوانات و پرندگان، نظیر سگ ها، اسب ها ، جغد ها و کلاغ ها نسبت به حضور ارواح حساس ترند. هنگامی که سگ ها در شب بی هیچ دلیلِ واضحی، عوعومی کنند یا ناگهان زوزه می کشند، می تواند به دلیل احساسِ حضورِ ارواح توسط آنان باشد.

Where-do-ghosts-exist-vegetationگیاهان: معمولاً ارواح برروی گیاهان فرود می آیند. در اینجا، دوباره درختانی که نوساناتشان مشابه با ارواح است، ترجیح داده می شوند. (هر چیزی در کیهان بسامد معینی دارد. یک هاله، نمایانگر بسامدی خاص است.)درختِ تمرهندی که در شکل دیده می شود، معمولاً بعنوان مثالی در این مورد، شناخته شده است.ارواح همچنین درختِ انجیر هندی (فیکوس ایندیکا) و درختِ انجیر معابد را ترجیح می دهند.

 

عطف به مقاله ی –  آیا حیوانات و گیاهان / درختان نیز تسخیر می شوند؟

Where-do-ghosts-exist-in-objectsاشیای شبح زده: اغلب اوقات، وابستگی ذهنیِ افراد پس از مرگ، به اشیای مورد علاقه شان در هنگام زندگی بر زمین، ادامه می یابد. بدن های ناآشکار، پیرامون اقلامی چون صندلی دلخواه، اموال و غیره پرسه می زنند.

برای مثال، اگر خانمی که فوت شده است، هنوز به جواهر الماس خود وابسته باشد،آنگاه اطراف آن جواهر پرسه می زند. چنین اشیایی با عنوان اشیای شبح زده شناخته می شوند. افرادی که از آنها استفاده می کنند، اگر بدن های ناآشکار به هر دلیلی، از استفاده ی آنان ناخشنود باشند،  با پریشانی زیادی مواجه می شوند. اگر شیء توسط یک روح تسخیر شده باشد، پریشانی توسط فردی که با آن تماس دارد یا از آن استفاده می کند، تجربه می شود یا حتی به دلیل انرژی سیاه مربوط به ارواح ، پریشانی شدت می یابد.

Where-do-ghosts-exist-haunted-houseمکان شبح زده : اگر سرزمینی با خشونت اشغال شده باشد، و در آن مدت، قربانیانی کشته شده باشند، بدن های ناآشکارِ آنها ، آن مکان را تسخیر می کنند. آنها به هیچ کس اجازه ی ورود به آن منطقه را نمی دهند. آنها هر کسی که از آنجا عبور می کند را آزار می دهند. چنین مکانهایی، با نام مکان های شبح زده شناخته شده است.

 

Where-do-ghosts-exist-death-spotخانه ی شبح زده: در مثال بالا، با گذشت زمان، تعدادی از ساکنین می توانند از دنیا بروند و بدن های ناآشکارِ آنان نیز اشیا را تسخیر کنند.سرانجام، حتی بیگانگان نیز پریشانی را به صورت شنیدن صداها یا فریاد در زمان های ماه نو یا ماهِ بدر، یا در نیمه شب ها تجربه می کنند. این با عنوان خانه ی شبح زده شناخته می شود.

 


Where-do-ghosts-exist-accident-placeوسایل نقلیه :
اگر فردی در یک وسیله ی نقلیه به قتل برسد یا در تصادف کشته شود، بدنِ ناآشکارش آن وسیله ی نقلیه را تسخیر می کند.این لزوماً در تمام موارد اتفاق نمی افتد. این همچنین به سایر عوامل ، مانندِ سرنوشتِ فرد، سطحِ معنوی ِ او، تعداد برداشت های ذهنی منفی اش، منیت و سرشتِ اعمالش نیز بستگی دارد.

هنگامی که مردم به طور مکرر انواع پریشانی های غیر قابل وصف را درون یا اطراف وسیله نقلیه تجربه می کنند، نظیراحساس نگرانی، احساس حضور یک موجود درون یا اطراف وسیله نقلیه، از کنترل خارج شدن وسیله نقلیه و غیره ، به احتمال زیاد آن وسیله ی نقلیه تحتِ تاثیرِ ارواح است.

Where-do-ghosts-exist-road-side-burialخیابان ها: در بسیاری از تصادفاتِ جاده ای مرگبار ، بدن های ناآشکار افراد کشته شده در تصادف، آن مکان را تسخیر می کنند. آنها با عصبانی بودن از مرگِ خود، موجب تصادفات دیگر ماشین ها می شوند. بسیاری از بدن های ناآشکارِ این قربانیان، اغلب آن بخش از جاده را اشغال می کنند. با گذشت زمان، تعداد آنها زیادتر می شود و اغلب در آن مکان تصادف روی می دهد. تا زمانی که قدم هایی برای ارتقای سطح معنوی آنها برای رهایی آنان از این وابستگی برداشته نشود،این تصادفات ادامه می یابند، حتی با وجود اینکه از نظر فیزیکی تلاش هایی برای پیشگیری از آنها انجام گیرد. به همین دلیل است که برخی از نقاط بسیار حادثه آور هستند؛ حتی با وجود اینکه جاده نسبتاً صاف و پهن است و علائم راهنمایی زیادی مبنی بر حادثه خیز بودن آن ناحیه و غیره نصب شده است.

برخی از افراد، یادبودهای کوچکی را برای یادآوری خاطره ی فرد فوت شده در این مکانها نصب می کنند. با این عمل نیز بدن های ناآشکارِ فردِ فوت شده، جذب مکان یادبود می شود. به همین دلیل، پیشرفتِ آینده ی بدن ناآشکار و حرکت او به سوی مکان ناآشکارِ مقدر شده اش، مختل می شود. در نتیجه، بدن ناآشکار، پریشانی را تجربه می کند.

Where-do-ghosts-exist-police-stationکلانتری ها: بدن های ناآشکارِ افرادی که در کلانتری ها توسط نیروهای پلیس از پای در آورده شده اند، به میزانِ زیادی سلول ها را تسخیر می کنند. به همین دلیل است که فرد در کلانترهایی که در آن مرگ و میر صورت گرفته است، احساس راحتی نمی کند.

 

 

Where-do-ghosts-exist-jailزندان ها: بدن های ناآشکاری که ناعادلانه به دار آویخته شده اند، زندان ها را تسخیر می کنند.

 

 

 

Where-do-ghosts-exist-hospitalبیمارستانها: بدن های ناآشکارِ بسیاری از افرادی که پس از تقلا برای زنده بودن در بیمارستان فوت کرده اند، وسایل آنجا را تحت تسخیر خود در می آورند. حضورِ این بدن های ناآشکار یا آنهایی که به روح تبدیل شده اند ، محیط را منفی می کند.  این امر بر فردِ بیمار و همراهان و بستگان و دوستان او نیز اثر می گذارد. اثر این منفی بودن، می تواند به شکل طولانی شدنِ فرآیندِ درمان و غیره باشد. برخی از بیمارانِ آسیب پذیر، ملاقات کنندگانِ آنها یا کادرِ بیمارستان، می توانند درمدت زمانِ اقامت خود در بیمارستان، ندانسته تحت تاثیر یا تسخیر ارواح قرار گیرند.

Where-do-ghosts-exist-Cemeteriesگورستان ها و کوره های سوزاندن جسد: در بسیاری از موارد، بدن های ناآشکار افرادی که مراسم تدفین برایشان انجام شده است، آن مکان را اشغال می کنند. به همین دلیل است که بیشتر افراد با بودن در این مکانها، سختی، سنگینی ، خستگی و غیره را تجربه می کنند. با این وجود، در اغلب موارد، این علائم را تنها به دلایل روانی نسبت می دهند.

هنگامی که افراد بطور مکرر انواع پریشانی ها را پیرامونِ یک مکان، شخص یا یک شیء تجربه می کنند، به احتمال زیاد آن مکان، فرد یا شیء، تحت تاثیر یا تسخیریک روح قرار دارد. پریشانی های تجربه شده شامل موارد زیر می شود:
• احساس هراس
• احساس حضور یک موجود
• این حس که گویی تمام انرژی یک فرد تخلیه شده است و غیره یا
• وقوع مکرر یک حادثه در مکانی خاص بی هیچ دلیل واضحی

با این وجود، نمایان بودنِ حضور واقعی ارواح تنها توسط افرادی که حسِ ششم فعال شده دارند، قابل مشاهده است. ارواح می توانند به افراد نزدیک شوند یاآنها را تحت تسخیر خود قراردهند و بنابراین موجب پریشانی شان شوند، به ویژه افرادی که از نظر روانی (مانند اضطراب یا افسردگی) یا  معنوی ( مانند سطحِ پایین معنوی، افرادی که قبلاً تحت تاثیر یا تسخیر ارواح قرار گرفته اند )، آسیب پذیر هستند.

5. برای محافظت خود در برابر ارواح چه کاری می توانیم انجام دهیم؟

تمرینِ معنوی مرتب، به افزایشِ نیروی معنوی کمک می کند که در نتیجه ، تبدیل به سلاحِ دفاعی ما در برابرِ حملاتِ ارواح می شود. قبل از ورود به مکان های شبح زده، فرد باید برای حفاظتِ خود به درگاهِ خداوند دعا کند.علاوه بر آن، با ذکر گویی مداومِ نام خداوند بنا بر مذهبِ تولدِ فرد  ما از داشتنِ پوششِ حفاظتی در پیرامونِ خود، مطمئن خواهیم بود.

برخی از مردم فکر می کنند:” من نباید بدنبال جستجو و تحقیق درباره ی ارواح و غیره باشم ، و در این صورت، مزاحمم نخواهند شد.”

اس اس آر اف به اینگونه افراد توصیه می کند که دانستن در موردِ مکانِ حضور ارواح، بسیار مهم است تا بتوانیم از خودمان در برابرِ تاثیر آنها محافظت کنیم. در تاریکی بودن، یا داشتن رفتارِ “شترمرغ گونه” در برابر حضورِ آنها ، ما را در برابر اثراتِ مضر آنها حفاظت نمی کند. برعکس، برای ارواح ( دیوها، شیطین، انرژی های منفی و غیره) تسخیر چنین افرادی، به دلیلِ جهلی که دارند، یا به این دلیل که برای محافظت از خود پیشگیری های لازم را انجام نمی دهند، آسان تر است.

 

منبع : لینک

نوع مطلب : موضوعات ماوراء الطبیعه، 
برچسب ها : در چه مکانی ارواح ( دیوها، شیطین، انرژی های منفی و غیره ) حضور دارند؟، ارواح، دیو، روح، سرگردان،
لینک های مرتبط :


دوشنبه 20 مهر 1394 :: نویسنده : مجتبی
نظرات ()
سه شنبه 23 مرداد 1397 04:24 ق.ظ

Nicely put. Cheers.
viagra online cheap uk cheap online viagra uk cheap levitra where to buy real viagra buy generic viagra pills where to buy cheap viagra purchase viagra uk how to buy real viagra buy viagra uk no prescription where can you purchase viagra
دوشنبه 7 خرداد 1397 05:35 ق.ظ

Nicely put, Thanks.
viagra or cialis buy cialis online cheapest cialis rezeptfrei sterreich cialis pills in singapore rezeptfrei cialis apotheke viagra vs cialis price cialis wal mart pharmacy low dose cialis blood pressure we like it safe cheap cialis tadalafil 20mg
جمعه 7 اردیبهشت 1397 09:03 ب.ظ

Many thanks. Quite a lot of data.

cialis tablets for sale cialis rezeptfrei sterreich recommended site cialis kanada cialis 20 mg cost cialis kamagra levitra how to buy cialis online usa we recommend cialis info price cialis best cialis manufacturer coupon cialis online napol
سه شنبه 4 اردیبهشت 1397 09:37 ق.ظ

Incredible many of very good tips.
were to buy viagra viagra from pharmacy online viagra usa generic sildenafil buy viagra where order cheap viagra online get viagra cheap where to buy viagra online safely buy generic viagra no prescription discount viagra
شنبه 18 فروردین 1397 01:55 ق.ظ

Lovely forum posts, Thanks!
acquisto online cialis discount cialis compare prices cialis uk canada discount drugs cialis buy cialis online nz cialis pills boards we like it cialis price cialis italia gratis cialis 30 day trial coupon cialis therapie
دوشنبه 28 اسفند 1396 05:16 ق.ظ

This is nicely put! .
buying cialis on internet buy cialis cialis australia org cialis 30 day sample side effects of cialis buying cialis in colombia cialis sans ordonnance we recommend cialis best buy click here take cialis cialis professional yohimbe
یکشنبه 28 خرداد 1396 09:04 ق.ظ
خوب بود.....تشکر
جمعه 6 آذر 1394 05:25 ب.ظ
درود بر شما با عرض احترام و ذکر اینکه اطلاع زیادی از عوالم تعریف شده شما ندارم ولی تمایل و علاقه شدیدی به حقیقت وجودی آدم و روح و انرژی های هستی دارم سئوالاتی دارم
1 - چرا از شیاطین و انرژ ی های منفی با ذکر ارواح یاد کردید؟مثلا در بند 3 یا جاهای دیگر در جلوی ارواح در پرانتز آورده اید شیاطین و دیو ها و... مگر فقط اینها ارواح هستند؟؟؟
مجتبی سلام
ببخشید، جق با شماست

من فقط کپی کردم
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر