تبلیغات
دنیای ماوراء الطبیعه - ارتباط با فرشتگان
 
درباره وبلاگ


دنیای حقیقت


مدیر وبلاگ : مجتبی
پیوندهای روزانه
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
دنیای ماوراء الطبیعه
عرفان ، فراروان ، متافیزیك ، ارواح، طب گیاهی و...
خلاصه کتاب فرشتگان، نوشته: Doreen Virtue

فرشتگان چه موجوداتی هستند؟

ما فرشتگان نگهبان را هم اینک نیز با خود داریم. موجوداتی پاک و مملو از عشق الهی  که کاملاً قابل اعتماد هستند و می خواهند در هر زمینه از زندگی به ما کمک کنند. آنها نسبت به همه، عشق بی قید و شرط دارند و فقط الوهیت درون همه را می بینند. آنها فقط بر الوهیت و توانایی های بالقوه ما متمرکز هستند، نه بر اشتباهات ما. برای همین است که قضاوت نمی کنند. فقط عشق به زندگی ما می آورند، با آنها ایمن هستیم و میتوانیم کاملاً به آنها اعتماد کنیم. مهم نیست چه دینی داشته باشیم، آنها درون ما را می بینند و استعدادهای واقعی ما را می شناسند و میدانند که در زندگی مأموریت مهمی داریم و می خواهند در هر زمینه به ما کمک کنند. آنها به هر کسی که صدایشان کند، کمک میکنند و همیشه در دسترس هستند. با ارتباط منظم با آنها، شادتر، آرامتر و مطمئن تر هستیم. چون میدانیم که تنها نیستیم و نگهبانان قابل اعتمادی مراقب ما هستند.

سریعترین و بهترین راه دستیابی به شادی، ارتباط با فرشتگان است. عشق فرشته ها به ما ناب است. آنها به ما کمک میکنند تا در زندگی روزمره مان، صدای خدا را بشنویم، او را لمس کنیم، ببینیم و درک کنیم. لذا در هر زمینه که به کمک نیاز داشته باشید، در زمینه سلامتی، شغل، عشق، خانواده یا هر زمینه دیگر، آنها به شما کمک میکنند. مشخصه فرشتگان، عشق و نور است که تقلبی نیست و واقعاً هدیه ای از طرف خداست. وقتی در جهان فیزیکی یا معنوی، کسی را می بینید، فوراً متوجه میشوید که قابل اعتماد است یا نه. عشق الهی و ناب فرشتگان، فوراً قابل تشخیص است. کسانی که با فرشتگان در ارتباط هستند، ارتباط بهتری با خدا دارند، چون ترس و گناه آنها که از شاید ناشی از تعالیم مذهبی است، درمان میشود. (نکته ای در مورد مذهب ترجمه نشده.)

 

درک قانون اختیار:

خدا به ما قدرت اختیار داده تا بر اساس باورهایمان انتخاب کنیم و برای همین در کار ما دخالت نمی کنند. با اینکه خدا و فرشتگان میدانند که ما به چه چیز نیاز داریم، اما بدون اجازه در کار ما دخالت نمی کنند. لزومی ندارد که نگران باشیم برای فرشتگان مزاحمت ایجاد میکنیم، چون آنها نامحدود هستند و میتوانند همزمان به همه کمک کنند. لطفاً فکر نکنید که مسائل سخت را به آنها نگوئید و از آنها کمک نخواهید، چون برای آنها هیچ چیز مهمتر از کمک به شما نیست. وقت، انرژی و توانایی های آنها نامحدود است. باعث افتخار آنهاست که به شما کمک کنند تا احساس آرامش پیدا کنید. می توانید هر وقت خواستید با این روشها از آنها کمک بخواهید: گفتن، نوشتن، فکر کردن به خواسته هایتان، تجسم و شکرگزاری.

گفتن: خواسته هایتان را با صدای بلند به خدا یا فرشتگان بگویید.

تفکر: در ذهن تان از فرشته ها کمک بخواهید، آنها با عشق بی قید و شرط شما را می شنوند.

نوشتن: حرف دل تان را بنویسید.

تجسم: یک تصویر ذهنی از فرشتگان در اطراف خود، عزیزان تان، وسیله نقلیه یا هر موقعیتی که در آن هستید، تجسم کنید.

شکر: از فرشته تشکر کنید که مشکل تان را حل کرده است.

کلمات مهم نیستند، چون فرشتگان به "دعای قلب شما" پاسخ میدهند که شامل احساسات واقعی، خواست ها و سؤالات واقعی شماست. فقط کافی است از آنها کمک بخواهید، به خاطر مسئله اختیار. پس مهم نیست که چطور سؤال بپرسید، فقط کافی است که بپرسید....

 

فصل اول: قلمرو فرشتگان

تعداد بیشماری از فرشتگان وجود دارند که میخواهند به شما و همه کمک کنند تا در آرامش باشید. همانطور که مردم وظایف و کارهای مختلف دارند، فرشتگان هم همینطور هستند. در اینجا انواع مختلف موجودات بهشتی که مایلند به شما کمک کنند را معرفی میکنیم:

فرشتگان نگهبان: فرشتگانی که همیشه کنار شما هستند، فرشتگان نگهبان هستند. موجوداتی سماوی و غیر انسانی که مستقیماً از طرف خالق فرستاده شده اند.

این فرشتگان، روح عزیزان مرحوم شما نیستند که مثل فرشته ها رفتار میکنند، زیرا به این روح های نگهبان، راهنمایان روحی گفته میشود.

دوستان و عزیزان ما، زنده یا مرده، همه منیت دارند. شاید قصد خوبی داشته باشند، اما راهنمایی آنها به پاکی و مطمئنی راهنمایی فرشتگان نیست که از بدو تولد تا مرگ با ما هستند. مهم نیست که در زندگی چه کاری انجام دهیم، فرشتگان هرگز ما را ترک نمی کنند. فرشتگان نگهبان، حامیان و راهنمایانی هستند تا ایمنی، شادی و سلامت ما تضمین شود و بتوانیم مأموریت زندگی مان را انجام دهیم. ما باید با این فرشتگان نگهبان مثل یک تیم رفتار کنیم تا بتوانیم  به اهداف مان در زندگی برسیم و مأموریت مان را انجام دهیم. یعنی باید از آنها کمک بخواهیم و کمک دریافت کنیم. من هرگز در زندگی کسی را ندیده ام که حداقل 2 فرشته نگهبان نداشته باشد. یکی از آنها صدای بلندی دارد و جسور است تا شما بر اساس هدف الهی تان رفتار کنید و دیگری ساکت تر است و برای تسلی بخشیدن و آرام کردن شما در کنارتان هست. اما همه صدای فرشتگان خود را به خوبی نمی شوند. اگر همه می شنیدند، جهانی کاملاً صلح آمیز داشتیم!

می توانید بیشتر از 2 فرشته داشته باشید و اگر در اطراف شما فرشتگان بیشتری باشند، فواید آن بیشتر است. آنها در مقابل نیروی منفی، از شما حفاظت میکنند. هر چقدر فرشتگان بیشتری در اطراف خود داشته باشید، بیشتر عشق و حفاظت بهشتی را حس می کنید. شنیدن صدای یک گروه فرشته نیز از شنیدن صدای یکی دو تا از آنها راحت تر است. می توانید از خدا درخواست کنید فرشتگان بیشتری برای شما بفرستد، یا می توانید مستقیماً از فرشتگان درخواست کنید به سمت شما بیایند، یا می توانید خود را تجسم کنید که تعداد بیشتری از آنها در اطراف شما هستند. میتوانید هر چقدر فرشته که میخواهید، از خدا درخواست کنید. برخی از افراد، فرشتگان نگهبان اضافی دارند، چون یک خویشاوند یا دوست خوب دعا کرده تا آنها توسط تعدادی از فرشتگان احاطه شوند. کسانی که تجربه نزدیک به مرگ دارند، فرشتگان بیشتری دارند تا به آنها کمک شود پس از تجربه نزدیک به مرگ، با زندگی سازگار شوند. هر بار خدا به عشق فکر میکند، فرشته جدیدی خلق میشود. یعنی برای همه بی نهایت فرشته، در دسترس وجود دارد.

 

فرشتگان مقرب:

فرشتگان مقرب مدیرانی هستند که بر کار فرشتگان نگهبان نظارت دارند که اینها جزء 9 دسته فرشتگان هستند که شامل فرشتگان، فرشتگان مقرب، امیران، توانمندان، پارسایان، حاکمان، تاجداران، کروبیان و سرافین هستند.

از میان این گروه ها، فرشته های نگهبان و فرشته های مقرب بیشتر از همه در کار کمک به زمین و ساکنین آن هستند. در مقایسه با فرشته های نگهبان، فرشته های مقرب، بسیار بزرگ و قوی هستند و صدایی بلند دارند، اما بی نهایت مهربان و بدون منیت هستند. این موجودات غیر فیزیکی جنسیت ندارند اما مشخصاتی دارند که شخصیت یا انرژی زنانه یا مردانه به آنها میدهد. نام تمام فرشتگان مقربی که در اینجا ذکر میشود، پسوند "اِل" دارد به جز دو تا از آنها. "ئل" کلمه ای عبری است به معنای "از خدا". آن دو استثناء پیامبران انجیلی بودند که زندگی های نمونه آنها سبب شد پس از زندگی انسانی، در زمره فرشتگان مقرب قرار گیرند. گاهی این فرشتگان مقرب، نامهای مختلف دارند، اما این نام هایی که ذکر میشود، معمول ترین نام های آنها هستند.

آریل "Ariel" به معنای شیر ماده خدا:

او در تأمین نیازهای مادی نظیر پول، سرپناه و اقلام مورد نیاز به ما کمک میکند. او همچنین در زمینه مسائل زیست محیطی، مراقبت از حیوانات و درمان آنها هم یاری می رساند. او با فرشته مقرب رافائل که حیوانات را درمان کرده و به آنها کمک میکند، همکاری دارد و از گروه فرشتگان "تاجداران" است. از نظر تاریخی او با پادشاه سلیمان در ارتباط است و نیز با گنوسی ها که اعتقاد داشتند آریل، بر بادها فرمان میراند.

 

عزرائیل "Azrael" به معنای کسی که خدا به او کمک میکند:

او روح افراد فوت شده را به بهشت باز میگرداند و به ماتم زدگان کمک میکند و به کسانی که به سوگواران تسلی میدهند، کمک میکند. در یهودیت و اسلام، او را فرشته مرگ می نامند. او با فرشته مقرب رافائل و پادشاه سلیمان در ارتباط است.

 

شموئل "Chamuel" به معنای کسی که خدا را می بیند:

اونگرانی را برطرف میکند و صلح فردی و جهانی ایجاد میکند. در یافتن اشیاء، موقعیت ها و مردم یاری میرساند. او از گروه فرشتگان "قدرتمندان" است.

 

جبرئیل "Gabriel" به معنای پیامبر خدا:

این فرشته به پیام آوران نظیر نویسندگان، معلمان، خبرنگاران و غیره کمک میکند. همچنین در بزرگ کردن فرزند، باردار شدن و پذیرش سرپرستی فرزند یاری میرساند.

 

هانیل "Haniel" به معنای شکوه خدا:

او  در هنگام عادات ماهانه و نیز در زمینه روشن ضمیری و نهان بینی کمک میکند. او با سیاره ماه و ونوس مرتبط است.

 

جرمیل "Jeremiel" به معنای رحمت خدا:

او با احساسات در ارتباط است. او کمک میکند که بر زندگی مان مرور و بازنگری داشته باشیم تا بتوانیم ببخشیم و برای تغییرات مثبت، طرحی بریزیم.

 

جوفیل "Jofiel" به معنای زیبایی خدا:

او شرایط منفی و پر آشوب را برطرف میکند و  به افکار، خانه، دفتر و دیگر محیط ها زیبایی و نظم میدهد و انرژی منفی آن ها را از بین می برد. او را حامی هنرمندان می دانند و تورات او را برپا دارنده قانون الهی میداند.

 

متاترون "Metatron":

او پیامبر انوخ بوده که پس از زندگی پارسا و مقدس خود در زمین، به فرشته تبدیل شده است. او مشکلات آموزشی و مسائل کودکان را برطرف میکند تا کودکانی بلورین و نیلی، (کودکان نابغه و روشن ضمیر) پرورش یابند. قبالا میگوید متاترون به موسی کمک کرد تا قوم یهود را از مصر به اسرائیل ببرد. در تلمود آمده که متاترون در بهشت مراقب بچه هاست و همچنین از کودکان زمین مراقبت میکند.

 

میخائیل "Michael" به معنای کسی که شبیه خداست:

او ترس و شک ما را برطرف میکند، از ما حفاظت میکند و منفی ها را از بین می برد. او قویترین فرشته مقرب است و در انجیل، کتاب مقدس مسیحیان و دیگر کتب مقدس یهودی و اسلامی، کارهای قهرمانانه و حفاظتی به او نسبت داده میشود. او قدیس حامی مأموران پلیس است، زیرا او از هر کسی که او را فرا بخواند حفاظت کرده و به آن فرد دلیری و رشادت می بخشد. او به گروه فرشتگان "پرهیزگاران" تعلق دارد.

 

راگوئل "Raguel" به معنای دوست خدا:

او در همه روابط هماهنگی ایجاد میکند و به برطرف شدن سوء تفاهم ها کمک میکند. کتاب انوخ میگوید که او بر همه فرشتگان نظارت دارد تا ارتباط بین آنها هماهنگ باشد. می گویند که او به پیامبر انوخ کمک کرده تا عروج یابد و به فرشته مقرب، متاترون تبدیل شود.

 

رافائل "Raphael" به معنای کسی که درمان میکند:

او دردها را درمان میکند و راهنمای درمانگران و کسانی است که میخواهند درمانگر شوند. او را قدیس حامی مسافران میدانند اما کار اصلی او درمان و کمک به کسانی است که درمان میکنند.

 

رازیل "Raziel" به معنای رازهای خدا:

او مسدودیت های فیزیکی و معنوی را از بین می برد و در زمینه تعبیر خواب و یادآوری خاطرات گذشته به ما کمک میکند. دانش قدیمی یهودی می گوید که او آنقدر نزدیک بارگاه الهی است که همه رازهای کیهان را می شنود و همه را در کتابی به نام "کتاب فرشته رازیل" نوشته است. و در افسانه ها آمده که او این کتاب را در هنگام خروج آدم از بهشت به او داده و نیز در زمان ساخت کشتی به نوح کمک کرده است.

 

سندالفون " Sandalphone":

او پیامبر ایلیا بوده که به فرشته مقرب تبدیل شده. او اهداف مختلفی را دنبال میکند مثل کمک به مردم برای رهایی از تمایلات خشمگینانه و رساندن دعاهای ما به خالق. بعلاوه او به موسیقیدان ها کمک میکند، بویژه کسانی که از موسیقی برای اهداف درمانی استفاده میکنند. چون او یکی از کسانی است که به فرشته مقرب تبدیل شده، او را برادر دوقلوی متاترون میدانند. دانش عبری کهن از هیبت عظیم او می گوید و موسی او را فرشته بلند می نامد.

 

اوریئل "Uriel" به معنای خدا نور است:

او فرشته خرد و فلسفه است که ذهن ما را با بینش ها و ایده های جدید روشن میکند. در کتب مقدس یهودی، کارهای مختلفی به او نسبت داده میشود. او فرشته نور است. به گروه سرافین تعلق دارد که از میان 9 گروه فرشتگان، از همه به خدا نزدیکتر است. میگویند او از وقوع سیل به نوخ خبر داده و او را یکی از 4 فرشته اصلی میدانند که عبارتند از میخائیل، جبرئیل و رافائل.

 

زادکیل "Zadkiel" به معنای درستکاری خدا:

او در زمینه مشکلات حافظه و دیگر عملکردهای ذهنی کمک میکند. بسیاری از دانشمندان بر این باورند که زادکیل از کشته شدن فرزند ابراهیم به دست او جلوگیری کرد. قبالا زادکیل را همکار میخائیل میداند که در حفاظت در مقابل انرژی های منفی و پایین تر و رهایی از آنها کمک میکند.


فرشتگان مقرب به گروه خاصی از مردم تعلق ندارند، یعنی لزومی ندارد جزء گروه خاصی باشید تا بتوانید از آنها کمک بخواهید. از آنجا که این فرشتگان موجودات غیر فیزیکی لایتناهی هستند، میتوانند همزمان به هر کسی که از آنها کمک بخواهد، کمک کنند. آنها به خواست های شما پاسخ میدهند، چه به صورت کلام باشند، چه به صورت نوشته یا فکر. حتی میتوانید از آنها بخواهید که همیشه در کنار شما باشند و آنها خیلی خوشحال میشوند که چنین کنند.

 

فرشتگان چه شکلی هستند؟

 در کودکی اغلب فرشته ها را به شکل نورهای سفید یا رنگی می دیدم. وقتی بزرگتر شدم و بینایی ام تنظیم شد، شکل و فرم آنها را هم دیدم. حالا در اطراف همه، در هر جایی که می روم، فرشته ها را می بینم و زیبایی آنها نفس گیر و حیرت انگیز است. فرشتگان مات و نیمه شفاف هستند. آنها پوست ندارند. رنگ چشم، پوست یا موی آنها رنگهای نژادی ندارد و بر اساس انرژی های خود با رنگهای مختلفی می درخشند. لباسهای آنها مثل لباسهای پارچه ای نازک و عقیق مانند است. فرشته ها بالهای بزرگ و قو مانند دارند، البته من تا به حال ندیدم که برای پرواز، بالهایشان را تکان دهند. آنها به من گفتند که هنرمندان در ابتدا آنها را به این صورت کشیده اند و برای همین ما حالا انتظار داریم که آنها به صورت موجوداتی بالدار باشند. فرشتگان با شکل ها و اندازه های مختلف می آیند. فرشته های مقرب بلندتر و بزرگترند، کروب ها مثل بچه هایی کوچک و بالدار هستند. فرشتگان نگهبان 3 تا 4 فوت بلندی دارند. طول موج فرشتگان بالاتر از ماست. مثل ایستگاه های رادیویی مختلف که پهنای باند مختلف دارند، اما موازی هستند، فرشتگان نیز علیرغم طول موج مختلف شان در کنار ما هستند، در یک سطح انرژی که ما بتوانیم حس کنیم و بسیاری از ما قادر به شنیدن و دیدن آنها هستیم. چه بتوانید حالا حضور آنها را حس کنید چه نتوانید، مسلماً می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید و کمک آنها را دریافت نمایید.

 

فصل دوم:ارتباط با فرشتگان

بعد از اینکه از فرشتگان درخواست کمک کردید، فوراً میتوانید کمک بگیرید، چون آنها فوراً وارد عمل میشوند، به یکی از صورت های زیر:

1-     مستفیم وارد عمل میشوند و در زمان درست به خواست های شما جامه عمل می پوشانند.

2-     به شما نشانه ای میدهند که یعنی با شما هستند.

3-     به شما راهنمایی یا دستور العمل میدهند تا برای رسیدن به پاسخ دعایتان، با کمک آنها گام های درستی بردارید.

 

راهنمایی و دستور العمل، معمول ترین شیوه ای هستند که فرشتگان از طریق آنها به دعاهای ما پاسخ میدهند. این روند "هدایت الهی" نام دارد. وقتی چنین هدایتی دریافت کردید، باید دست به کار شوید تا به دعاهای شما پاسخ داده شود. بسیاری از افرادی که فکر میکنند دعاهای آنها برآورده نمیشود، به اطلاعاتی که دریافت میکنند، بی اعتنا هستند. هدایت الهی تکرار میشود، پرمهر است، تعالی بخش و تشویق کننده است و همیشه از ما میخواهد که شرایط را بهبود بخشیم. این هدایت الهی میتواند به یکی از این طریق ها یا ترکیبی از آنها باشد:


1-     فیزیکی یا عاطفی. به شکل احساس درونی، احساس مور مور یا سوزش، حس مو بر تن سیخ شدن، حس شهودی یا حس حضور یک فرشته در کنار شما. این حس ها راهنمای شما هستند تا تغییرات مثبت را ایجاد کنید که به این شیوه "احساس واضح" می گویند. کسانی که هدایت الهی را از طریق احساس دریافت میکنند، به انرژی ها، به احساسات دیگران و به مواد شیمیایی بسیار حساسند. اگر شما اینطور هستید باید انتخاب کنید که با چه کسانی و چه چیز هایی در ارتباط باشید، زیرا شما عمیق تر از یک شخص عادی تأثیر می گیرید.  یک راه برای مقابله با این حساسیت، حفاظت یا واضح سازی است. حفاظت یعنی دعا برای دریافت حفاظت معنوی و یا می توانید در اطراف خود نور حفاظتی را مجسم نمایید. واضح سازی یعنی شفاف سازی، یعنی از فرشتگان بخواهید هر چیز منفی که شاید در طول روز جذب کردید را از شما بزدایند. پس از اینکه از فرشتگان درخواست کمک کردید به احساسات قوی و تکرار شونده خود توجه کنید. به این احساسات احترام بگذارید و از گفتن حرفهایی مثل "آه، این فقط یک حس است" بپرهیزید.  معمول ترین راهی که فرشتگان از طریق آن با ما حرف می زنند، از طریق احساسات ماست. هدایت واقعی الهی سبب میشود که احساس امنیت و عشق کنیم. از هر احساسی که شما را به ایجاد تغییرات مثبت سوق میدهد، پیروی کنید حتی اگر غیر منطقی به نظر آید یا به نظر برسد که با دعای شما نامربوط است. اگر مطمئن نیستید که آن احساسات راهنمایی واقعی هستند یا نه، از فرشتگان بخواهید که برای اعتبار آنها نشانه هایی به شما نشان بدهند.

2-     خواب ها و رؤیاها: شما در چشم ذهنی تان تصویری می بینید یا در خواب یا بیداری، دیداری کاملاً واضح دارید. نورهای درخشان سوسو زن یا چشمک زن می بینید یا فیلم های ذهنی که اطلاعات لازم را به شما میدهند. به این نهان بینی یا دید واضح می گویند. کسانی که هدایت الهی را از طریق بصری دریافت میکنند، به نور رنگها و زیبایی های جهان فیزیکی بسیار حساس هستند. اگر شما بصری هستید، وقتی در زمینه های هنری و خلاق ابراز احساسات میکنید، حس خیلی خوبی دارید. شما می توانید تصور و تجسم کنید که خواسته های شما برآورده شده اند و این به شما کمک میکند در بسیاری از راه ها موفق باشید. بسیاری از مردم به اشتباه فکر میکنند که دید واضح یعنی دیدن فرشتگان با چشم باز و به صورت موجوداتی شفاف و سه بعدی. با اینکه گاهی این امر رخ میدهد، اما بسیاری از روشن ضمیران و نهان بین ها، فرشتگان را در چشم ذهن شان به صورت تصاویری شناور و اتری می بینند. این تصاویر ذهنی همانقدر معتبر هستند که تصاویر خارج از چشم ذهن شما. پس از اینکه از فرشتگان درخواست کمک کردید، به هر تصویری که به ذهن شما می رسد یا هر نشانه ای که چشم فیزیکی تان می بیند، توجه کنید. اگر تصویری می بینید که یعنی خوابتان تعبیر شده، از فرشته تان بخواهید که در هر زمان یک گام برای تحقق بخشیدن به آن به شما کمک کند.

3-     دانستن. شما بدون هیچ دلیل عقلانی و منطقی چیزها را میدانید. بطوریکه گویی خدا اطلاعات را در شما دانلود کرده و حرف هایی می گویید و می نویسید که از خردتان فراتر است. شما میدانید که چطور چیزها را تعمیر کنید، بدون آنکه دستور العمل آن را بدانید. به این "دانش واضح" می گویند. کسانی که هدایت الهی را به شکل "کلام بی کلام" دریافت می کنند، بسیار عقلانی و تخیلی هستند. اگر شما به تفکر گرایش دارید، پاسخ دعاهای شما به شکل ایده های درخشانی می آید که از شما میخواهد تجارتی را آغاز کنید، چیزی را ابداع کنید یا کتابی بنویسید و غیره. شما حامل خردی هستید فراتر از سن تان. وقتی این شهودها و ایده ها را دریافت میکنید اشتباهاً فکر نکنید که این دانش عادی است یا چیزی است که همه میدانند. مطمئن باشید که شما می توانید این استعدادهای الهی را در خود بیدار کنید و آنها را به ثمر برسانید. می توانید از فرشتگان بخواهید که دستور العمل و اعتماد به نفس کامل را به شما بدهند.

4-     کلمات و صداها. شما می شنوید که وقتی در حال بیدار شدن هستید، نام تان صدا میشود و موسیقی سماوی را می شنوید یا گفتگویی را می شنوید که گویی برای شما گفته میشود یا در گوش تان صدای زنگ می شنوید یا در مغزتان صدای ترانه می شنوید یا از رادیو پیام خاصی می شنوید. به این "شنوایی واضح" می گویند. کسانی که هدایت الهی را به شکل کلمات می شنوند، به صدا بسیار حساس هستند. اگر شما سمعی باشید، در مغز یا در گوش تان صدایی می شنوید. فرشتگان همیشه از کلمات مثبت و تعالی بخش استفاده میکنند و به نظر میرسد که گویی شخص دیگری با شما صحبت میکند. همچنین شاید صدایی بسیار ریز در گوش تان بشنوید که به این شکل فرشتگان اطلاعات مفید و انرژی را در شما دانلود میکنند. اگر صدای زنگ آزاردهنده است از فرشتگان بخواهید که صدای آن را کم کنند.  وقتی پیام هایی می شنوید که از شما میخواهند عمل مثبت انجام دهید، مهم است که به آنها گوش دهید. در شرایط اضطراری یا در زمانی که وقت کم است، فرشتگان با صدای بلند حرف می زنند.  در مواقع عادی صدای آنها کمتر است و لازم است که ذهن و محیطی آرام داشته باشید تا صدای آنها را بشنوید. همچنانکه شما به صدای خوشایند فرشتگان عادت میکنید، میخواهد که گوش خود را در مقابل صداهای بلند حفاظت کنید.

 

نمونه هایی از هدایت الهی

چه آنها از طریق احساست و کلمات حرف بزنند و چه از طریق رؤیاها و افکار، پیام آنها همیشه تعالی بخش، پرمهر و الهام بخش است. آنها مثل کنترل کننده های ترافیک هوایی اند که میتوانند نورها و همچنین پشت و کنارها را ببینند و به عبارت دیگر آنها بهتر میدانند که چطور اقدامات امروز ما، بر آینده مان تأثیر می گذارند. لذا اگر فرشته ها شما را راهنمایی میکنند که کاری انجام دهید که با دعای شما نامربوط است، به این علت است که تأثیر آن کار بر آینده شما را می بینند. و حالا نمونه هایی از هدایت الهی که اغلب از طریق فرشتگان دریافت میکنیم:

هدایت الهی در زمینه سلامتی و روش زندگی: بهبود رژیم غذایی، سم زدایی، نرمش بیشتر یا تغییر آن، سپری کردن وقت در طبیعت.

هدایت الهی در زمینه معنویت: مدیتیشن بیشتر، انجام یوگا، آرام سازی ذهن و جسم و خانه مان.

هدایت الهی در زمینه شغل و امور مالی: پیروی از علائق، آزاد شدن از ترس ها در مورد پول، کاهش استرس کاری

هدایت الهی در زمینه عواطف: رها شدن از نگرانی ها، بخشیدن خود و دیگران، غلبه بر تعلل

 

یک یادآوری در زمینه بیان درخواست هایتان:

یک ضرب المثل قدیمی می گوید کسانی که نامه می نویسند، بیشترین مقدار نامه را دریافت میکنند. در مورد فرشتگان هم همینطور است. اگر دوست دارید که اغلب اوقات از فرشتگان خبر بگیرید، پس اغلب اوقات  با آنها صحبت کنید. رؤیاها، نا امیدی ها، نگرانی ها و شادی هایتان را با آنها سهیم شوید. همه چیز را به آنها بگویید. در مورد همه چیز از آنها بپرسید، چون آنها میخواهند در هر زمینه از زندگی تان به شما کمک کنند. وقتی مدام با فرشته های نگهبان تان صحبت کنید، ارتباط شخصی شما با آنها بهتر میشود.

یک روش برای داشتن شناخت بهتر فرشتگان این است که نام آنها را بپرسید. به این خواسته فکر کنید یا آن را بیان نمایید و بگویید: "فرشته ها لطفاً نام خود را به من بگویید." و بعد به پیامی که به شکل کلمه، فکر، صدا، احساس یا رؤیا به سمت شما می آید، توجه کنید. بهتر است این نام ها را بنویسید تا آنها را به خاطر داشته باشید. شاید بعضی از آنها غیر معمول به نظر آیند. اگر نامی دریافت مکردید، معمولاً به این معناست که شما خیلی سخت تلاش کردید تا بشنوید. صبر کنید تا آرامش تان را بدست آورید و بعد دوباره بپرسید و بگویید: "لطفاً نشانه ای در جهان فیزیکی برایم بفرست تا به راحتی آن را متوجه شوم و به من کمک شود تا مطمئن گردم که نام شما را درست شنیده ام." بعد به نام هایی که شنیده اید، در شخصی که می بینید، گفتگوهایی که می شنوید و غیره توجه کنید. تمرین کنید و از فرشتگان تان سؤال بپرسید و بعد به جواب آنها گوش دهید. به مرور یاد می گیرید که فوراً صدای فرشتگان را از صدای منیت (بخش هراسان وجود ما) تشخیص دهید. مثل این می ماند که گوش تلفن را بردارید و بتوانید تشخیص دهید که عزیزتان هست یا نه. با تمرین یاد می گیرید که به هدایت و راهنمایی فرشتگان اعتماد کنید زیرا با توصیه های پرمهر آنها به موفقیت می رسید.

 

پندهایی برای افزایش شفافیت:

می توانید از فرشتگان بخواهید که به شما کمک کنند تا آنها را بهتر بشناسید و معنای پیام های مهم آنها را بهتر درک کنید. و حالا راه هایی برای افزایش شفافیت ارتباط الهی شما با فرشتگان:

تنفس کنید: وقتی استرس داریم، اغلب نفس مان را نگه میداریم. این سبب میشود تا پیام های برطرف کننده استرس را نشنویم. پس یادتان باشد وقتی با فرشتگان حرف می زنید، عمیق نفس بکشید. فرشتگان به من گفته اند که پیام های آنها بر مولکول های اکسیژن حمل میشود، لذا هر چقدر بیشتر هوای تازه تنفس کنیم، پیام آنها بلندتر به نظر میرسد. به همین خاطر وقتی بیرون در طبیعت هستید، یا در نزدیکی آب یا در حمام یا در کنار شیر آب، راحت تر میتوان صدای فرشتگان را شنید.

آرامش داشته باشید: وقتی خیلی سعی کنید، می توانید ارتباط الهی واضح داشته باشید. نیاز نیست برای شنیدن صدای فرشتگان، به خودتان فشار بیاورید، زیرا آنها بیشتر از شما مایل به برقراری ارتباط هستند. در عوض بهتر است بدن تان را با تنفس آرام کنید. در حالت پذیرش باشید و از فرشتگان تان بخواهید به شما کمک کنند تا هر گونه فشار از ذهن یا بدن تان برطرف شود.

از راهنمایی های آنها پیروی کنید: اگر فرشتگان تان از شما میخواهند تا رژیم تان را بهبود بخشید، شاید به این خاطر است که آنها میدانند غذاهای فرآوری شده و مواد شیمیایی بر خطوط ارتباط الهی پارازیت می اندازند، فرشتگان شما بهترین معلمان برای شما هستند تا شما را هدایت کنند تا بهتر صدای آنها را بشنوید. در این زمینه از آنها کمک بخواهید و بعد از راهنمایی ای که دریافت کردید، پیروی کنید.

خواستار نشانه شوید: اگر مطمئن نیستید که درست صدای آنها را شنیدید، از آنها بخواهید به شما نشانه بدهند. بهتر است مشخص نکنید که چه نشانه ای می خواهید. بگذارید خلاقیت بیکران فرشتگان نشانه خوبی برای شما بیاورد تا شما فوراً تشخیص دهید. از حس پر مهر و شوخ طبعانه ای که فرشتگان در استفاده از نشانه ها استفاده میکنند، شاد می شوید.

 

فصل سوم: نشانه های فرشتگان

فرشتگان نشانه هایی به ما نشان میدهند تا بدانیم که آنها و پیام آنها واقعی اند. نشانه ها می توانند هر چیزی که شما در جهان فیزیکی، سه بار یا بیشتر می شنوید یا می بینید، باشند یا شاید هم به شیوه ای بسیار غیر معمول آنها را دریافت کنید. مثلاً اگر اسم کتاب خاصی را از سه نفر یا منابع بیشتری شنیدید، احتمالاً فرشته ها به شما توصیه میکنند تا آن را بخوانید. همچنین آنها به نشانه حضورشان در جایی غیر معمول، پری بر جای می گذارند. شاید به این خاطر که ما فرشتگان را با بال تصور میکنیم و این نشانه ها یعنی پایان مثبت یک شرایط پر استرس.

(در اینجا تعدادی داستان در مورد نشانه های فرشتگان ذکر شده که آنها را ذکر نمی کنیم.)

 

نور فرشتگان:

حدود 50 درصد از شنوندگان من در سراسر جهان، از دیدن نور فیزیکی با چشمان شان گزارش داده اند. این نورها همچون فلش دوربین یا جرقه هایی در حال سوسو زدن است. گاهی اینها نورهای سفید هستند و دیگر اوقات سایه های گوهرینی از نورهایی به رنگ بنفش، آبی، سبز و دیگر رنگها. بعضی از افراد گفته اند که چشم های خود را معاینه کرده اند، چون فکر کردند دین این نورها غیر طبیعی است، اما مشکلی نداشتند. این نورها اصلیت غیر فیزیکی دارند. من به این نورها، نور فرشتگان می گویم. وقتی این نورها را می بینید، بخشی از یک فرشته یا انرژی او را می بینید که در اتاق حرکت میکند. مثل دیدن جرقه های نور حرکت یک ماشین پر سرعت. نور سفید از فرشته نگهبان است و نورهای رنگی از فرشتگان مقرب. در اینجا توضیحاتی ارائه میشود تا بدانید وقتی فلش های نور را می بینید، با کدامیک از فرشتگان مقرب دیدار می کنید.

رنگ بژ (قهوه ای مایل به خاکستری): عزرائیل است، فرشته مقربی که به ما کمک میکند تا از اندوه رها شویم.

آبی (کمرنگ، تقریباً سفید): هانیل است که در زمینه سلامتی زنان و نهان بینی کمک میکند.

آبی (سبز متمایل به آبی) راگوئل است که در زمینه ارتباطات کمک میکند.

آبی تیره: زادکیل است، فرشته مقربی که در بهبود حافظه و عملکرد ذهنی به ما کمک میکند.

سبز (زمردین روشن): رافائل فرشته مقرب درمانگر است.

سبز کمرنگ: شموئل است، فرشته مقرب صلح  که در یافتن چیزهایی که می جوییم، به ما کمک میکند.

سبز با صورتی تیره: متاترون است که به بچه ها کمک میکند استعداد معنوی و عزت نفس خود را بدست آورند.

صورتی (بنفش روشن): جوفیل است که به ما کمک میکند افکار و زندگی مان را زیبا کنیم.

صورتی کمرنگ: آریل است که در زمینه حیوانات، طبیعت و آشکار سازی به ما کمک میکند.

بنفش (روشن، تقریباً آبی کبالتی): میخائیل است که به ما شهامت میدهد و از ما حفاظت میکند.

رنگین کمانی: رازیل است که مسدودیت های فیزیکی و معنوی را درمان میکند و رازهای محرمانه را به ما یاد میدهد.

فیروزه ای: سندالفون است، فرشته مقرب آهنگین

بنفش (بنفش مایل به سرخ): جرمیل است که کمک میکند عواطف خود را درمان کنیم.

زرد کمرنگ: اوریئل است، فرشته مقرب خرد.

زرد تیره: جبرئیل است که به والدین و پیامبران کمک میکند.

 

اعداد فرشتگان:

از دیگر شیوه های معمولی که فرشتگان با ما حرف می زنند، نشان دادن اعداد است. آیا هرگز توجه کردید که وقتی به ساعت نگاه میکنید یا به شماره گیر تلفن، مدام یک سری اعداد برای شما تکرار میشوند؟ این امر اتفاقی نیست، بلکه پیامی است از سوی بالا.

ما از زمان فیثاغورث میدانیم که اعداد ارتعاشی قوی دارند. سازهای موسیقی و کامپیوترها بر اساس فرمول های ریاضی اند و پیام های فرشتگان که به صورت اعداد هستند، به همین اندازه دقیق هستند و حالا معنای اعداد:

0 صفر: این پیامی است از عشق خالق.

1: مراقب افکارت باش و به جای ترس ها، تنها در مورد خواسته هایت فکر کن، زیرا تو همان چیزی را جذب میکنی که به آن فکر میکنی.

2: ایمانت را حفظ کن و نا امید نشو.

3: عیسی و دیگر استادان نازل شده با تو هستند و به تو کمک میکنند.

4: در این شرایط فرشتگان به تو کمک میکنند.

5: یک تغییر مثبت در راه است.

6: هر گونه ترس و نگرانی در مورد جهان فیزیکی و مادی را به خدا و فرشتگان بسپار و بین جنبه مادی و معنوی افکارت، تعادل ایجاد کن.

7: تو در مسیر درست هستی، ادامه بده.

8: فراوانی به سمت تو می آید.

9: بدون تأخیر در زمینه هدف زندگیت دست به کار شو.

وقتی ترکیبی از اعداد را می بینید، یعنی مجموعه ای از این معناها هستند. مثلاً اگر 428 می بینید، یعنی معنای ترکیبی 4، 2 و 8.

 

فرشتگان از راه های مختلف و خلاقانه ای با ما صحبت میکنند، لذا اگر حس میکنید که پیامی از یک فرشته دریافت میکنید، احتمالاً واقعاً همینطور است. از فرشتگان تان بخواهید به شما کمک کنند تا نشانه ها و پیام های آنها را درک کنید و بتوانید به آنها در اطراف تان توجه کنید. هر چقدر بیشتر توجه کنید و آن نشانه ها را با موفقیت دنبال کنید، بیشتر به فرشتگان و خودتان مطمئن می شوید.مقاله بعدی....


نوع مطلب : دانستنی های اطلاعات، تمرینات ماورائی، موضوعات ماوراء الطبیعه، 
برچسب ها : ارتباط با فرشتگان،
لینک های مرتبط :


چهارشنبه 9 اسفند 1391 :: نویسنده : مجتبی
نظرات ()
جمعه 16 آذر 1397 02:22 ق.ظ

Fine write ups. Thank you.
tadalafil when will generic cialis be available purchase once a day cialis cialis super kamagra generic for cialis cialis side effects cialis 5 mg funziona side effects of cialis canadian cialis compare prices cialis uk
پنجشنبه 15 آذر 1397 06:59 ق.ظ

Lovely info. Many thanks!
rx cialis para comprar does cialis cause gout cialis per paypa cialis diario compra cialis manufacturer coupon 5 mg cialis coupon printable cialis 20mg preis cf cialis professional yohimbe enter site very cheap cialis ou trouver cialis sur le net
چهارشنبه 14 آذر 1397 12:18 ب.ظ

Nicely put, Thanks a lot.
buy cialis online legal cialis 05 cialis online nederland cialis super acti generic cialis in vietnam overnight cialis tadalafil no prescription cialis cheap cialis en 24 hora can i take cialis and ecstasy cialis 5 mg effetti collateral
سه شنبه 13 آذر 1397 02:25 ق.ظ

You actually mentioned it very well!
cialis online cialis online canadian drugs generic cialis cialis coupons india cialis 100mg cost cialis lilly tadalafi we recommend cialis best buy order a sample of cialis opinioni cialis generico can i take cialis and ecstasy
یکشنبه 11 آذر 1397 01:07 ب.ظ

This is nicely said. .
tadalafilo cialis for sale in europa cialis cost cialis sale online we like it cialis price if a woman takes a mans cialis venta de cialis canada cialis online we recommend cheapest cialis cialis professional yohimbe
یکشنبه 11 آذر 1397 01:54 ق.ظ

Wow many of wonderful information.
cialis canada on line we recommend cialis info cialis 5mg cialis daily new zealand prezzo di cialis in bulgaria cialis prezzo di mercato enter site natural cialis cialis canada on line cialis kaufen wo venta cialis en espaa
شنبه 10 آذر 1397 01:27 ق.ظ

You suggested that really well.
compare prices cialis uk cialis side effects dangers buy cialis online legal comprar cialis navarr price cialis per pill wow cialis tadalafil 100mg free cialis tadalafil cheap cialis cialis 5 mg
جمعه 9 آذر 1397 02:07 ب.ظ

Fine information. Thanks.
cialis cuantos mg hay cialis generico lilly cialis 200 dollar savings card cialis side effects cialis prezzo di mercato cialis rckenschmerzen if a woman takes a mans cialis sublingual cialis online buy online cialis 5mg are there generic cialis
جمعه 9 آذر 1397 02:21 ق.ظ

Great advice. Kudos!
usa cialis online cialis generique cialis et insomni buy cheap cialis in uk are there generic cialis achat cialis en itali are there generic cialis cialis generic tadalafil buy cialis prezzo al pubblico cialis generico
پنجشنبه 8 آذر 1397 03:01 ب.ظ

Valuable postings. Cheers.
cialis daily dose generic tadalafil tablets cialis mit grapefruitsaft 5 mg cialis pharmacie en ligne cialis without a doctor's prescription cialis dose 30mg acheter cialis kamagra low dose cialis blood pressure cialis en 24 hora costo in farmacia cialis
پنجشنبه 8 آذر 1397 02:50 ق.ظ

Tips effectively taken!!
buy name brand cialis on line cialis savings card click now cialis from canada enter site 20 mg cialis cost cialis taglich overnight cialis tadalafil cialis online cialis side effects dangers cialis prezzo in linea basso free cialis
چهارشنبه 7 آذر 1397 02:22 ق.ظ

You actually revealed this adequately!
cialis 5 mg buy cialis efficacit tadalafil generic cialis uk next day precios de cialis generico tadalafil tablets purchasing cialis on the internet we use it 50 mg cialis dose cialis professional from usa side effects of cialis
پنجشنبه 19 مهر 1397 01:18 ب.ظ

Regards, I appreciate it.
buy generic levitra vardenafil 20mg buy generic levitra levitra without a doctor prescription levitra 20 mg levitra online levitra prices levitra 20mg levitra prices buy levitra online
سه شنبه 10 مهر 1397 07:49 ق.ظ

You've made your point.
wow cialis 20 40 mg cialis what if i take buy generic cialis how much does a cialis cost sialis cialis for sale in europa buy brand cialis cheap cialis price in bangalore cialis bula prix de cialis
یکشنبه 8 مهر 1397 04:47 ق.ظ

Thanks. Good information!
cialis generico tadalafil 20 mg cialis generico milano cialis price in bangalore cialis pills boards rezeptfrei cialis apotheke cialis tablets for sale cialis reviews order a sample of cialis wow cialis tadalafil 100mg
شنبه 7 مهر 1397 02:11 ق.ظ

You stated this superbly.
tadalafil 5mg when can i take another cialis generic for cialis generic cialis levitra if a woman takes a mans cialis cialis 20 mg effectiveness cialis online cialis wir preise cialis dosage amounts cialis kaufen
شنبه 31 شهریور 1397 06:30 ب.ظ

You said it adequately..
canada online pharmacies surrey canada pharmacies account drugs for sale online canadian pharmaceuticals stocks canada medication list canadian pharmaceuticals stocks pharmacy canada online prescriptions top rated canadian pharmacies online pharmacy times pharmacy
شنبه 31 شهریور 1397 02:30 ق.ظ
اقا مجتبی میشه راه های ارتباط با فرشتگان رو بگید؟
سه شنبه 27 شهریور 1397 04:56 ب.ظ

You expressed that very well.
compare prices cialis uk cialis 20mg preis cf cialis prezzo al pubblico buying brand cialis online calis cialis dose 30mg we recommend cheapest cialis we choice cialis pfizer india cialis sans ordonnance cialis soft tabs for sale
پنجشنبه 15 شهریور 1397 05:41 ق.ظ

Kudos, I like it.
cialis et insomni costo in farmacia cialis cialis online napol cialis 5 mg buy cialis generico online cialis side effects dangers cialis dose 30mg click now cialis from canada generic cialis soft gels 5 mg cialis coupon printable
سه شنبه 13 شهریور 1397 05:03 ق.ظ

Cheers, I like this.
best place to buy generic viagra online low price viagra buy viagra pharmacy buy viagra no prescription online buy viagra brand natural viagra buying viagra online from canada buy viagra without a prescription buy viagra soft tabs buy viagra online generic
دوشنبه 12 شهریور 1397 09:17 ب.ظ

Thank you, Plenty of facts!

acquisto online cialis buy cheap cialis in uk cialis 30 day trial coupon calis cialis generique 5 mg tesco price cialis cialis cuantos mg hay click here cialis daily uk cialis soft tabs for sale 40 mg cialis what if i take
دوشنبه 12 شهریور 1397 03:02 ق.ظ

Valuable forum posts. Cheers.
chinese cialis 50 mg cialis lilly tadalafi cialis 20mg cialis patentablauf in deutschland only best offers 100mg cialis where do you buy cialis sublingual cialis online cialis professional yohimbe cialis lowest price cialis 5mg prix
سه شنبه 23 مرداد 1397 03:49 ق.ظ

Very well spoken truly. .
buy generic viagra online without prescription buy viagra online cheap uk how to get viagra free lowest price viagra buy viagra safely online where can you buy viagra uk purchase viagra online uk buying viagra online uk viagra order online uk viagra prices
دوشنبه 22 مرداد 1397 02:03 ب.ظ

Amazing postings. Regards.
the best site cialis tablets free generic cialis buy cialis online acquistare cialis internet buy cialis cheap 10 mg we use it cialis online store generico cialis mexico tesco price cialis cialis efficacit buy name brand cialis on line
دوشنبه 7 خرداد 1397 03:57 ق.ظ

Really tons of great knowledge!
click now buy cialis brand cialis soft tabs for sale cialis generika canadian drugs generic cialis cialis price in bangalore deutschland cialis online cialis generique 5 mg buying brand cialis online canadian cialis cialis daily
جمعه 7 اردیبهشت 1397 08:09 ب.ظ

Fantastic info. Thank you!
online cialis canadian cialis achat cialis en itali pastillas cialis y alcoho 40 mg cialis what if i take how does cialis work cialis rezeptfrei sterreich where cheapest cialis buy brand cialis cheap cialis prezzo al pubblico
سه شنبه 4 اردیبهشت 1397 07:03 ق.ظ

Nicely put. Thanks a lot.
sildenafil generic uk how to get viagra with prescription buy viagra at walmart buy viagra next day delivery uk how to buy generic viagra buy viagra super active buy viagra online germany generic viagra uk online where can i buy viagra can you purchase viagra online
جمعه 17 فروردین 1397 10:47 ب.ظ

You actually revealed that wonderfully!
cialis without a doctor's prescription cialis generico online cialis online cialis kaufen cialis tadalafil cialis kamagra levitra wow look it cialis mexico acheter cialis meilleur pri sublingual cialis online 40 mg cialis what if i take
دوشنبه 28 اسفند 1396 02:11 ق.ظ

Cheers, I appreciate this.
cialis manufacturer coupon tadalafil 20 mg wow look it cialis mexico buying brand cialis online cialis 5 mg cialis 20 mg online prescriptions cialis rx cialis para comprar cialis herbs deutschland cialis online
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30