تبلیغات
دنیای ماوراء الطبیعه - 6 ایرانی تسخیرشدگان پروژه «هارپ»
 
درباره وبلاگ


دنیای حقیقت


مدیر وبلاگ : مجتبی
پیوندهای روزانه
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
دنیای ماوراء الطبیعه
عرفان ، فراروان ، متافیزیك ، ارواح، طب گیاهی و...
قویترین فرضیه قاضی جرائم رایانه ای پایتخت در تحقیقات علمی
آلاسکا مقر فرماندهی پروژه هارپ که دنیا را به خطر انداخته است
 گروه شوک: ادعاهای عجیبی دارند! اصرار می کنند هر چه دیده و شنیده اند توهم نیست! می گویند تحت سلطه صداهای غیبی هستند! از اشعه نامرئی و سوزنده فضای اینترنتی می ترسند!
 6 زن و مرد تهرانی در سطح های فرهنگی و اجتماعی متفاوت ماجرای شگفت انگیزی را پیش روی دادیار دادسرای جرائم رایانه ای گذاشته اند.
 یکی می گوید با ستاره نیما در عالم غیب حرف می زند و جالب اینکه او هر چه دستور می دهد باید انجام بدهد، دیگری ادعاهای جالب تری دارد وی می گوید اصلاً کامپیوتر ندارد، اما با شرایط مشابهی روبه رو است.
 شاید شنیدن داستان های خارق العاده این 6 زن و مرد تصوری به وجود آورد که آنان توهم دارند، اما این یک واقعیت است! خیلی ها در سراسر جهان با چنین مشکلاتی مواجه هستند. شاید یکی از پیچیده ترین معماهای جهان شنیده شدن صدای موتوسیکلتی باشد که هر لحظه دورتر می شود و در کل اروپا همه آن را شنیده اند خصوصاً در جزیره ای واقع در جنوبی ترین بخش این قاره و هنوز هیچ کس نمی داند این صدای غریب چیست؟!
 از سال ها پیش در دادسراهای مختلف تهران و ایران پرونده هایی کلید خورده است که در آن مقامات قضایی و پلیس به نیروهای متافیزیکی برخورده​اند و هیچ گاه منبع این صداها و نورها مشخص نشده است.
 این بار وقتی 6 زن و مرد با ادعاهای مشابه و در فاصله های زمانی خاص به طرح شکایت پرداختند دادیار پرونده برای نخستین بار به تحقیقات علمی پرداخت و خود را در برابر یک پرونده اقتصادی معروف و البته مخرب دید که کل جهان را زیر سیطره خود فرو برده است.....
    نیروهای غیبی
    نخستین بار مرد جوانی به شعبه دوم دادسرای ناحیه 31 جرائم رایانه ای تهران مراجعه کرد و ادعای عجیبی را پیش روی دادیار قرار داد. وی گفت: چندماه پیش در خانه ام نشسته بودم. وقتی به کامپیوتری که در گوشه اتاقم بود خیره شدم ناگهان سروصداهای عجیبی را در گوشم شنیدم. صداهای ترسناکی بود که مرا تحت تاثیر قرار داد و می خواست مرا اسیر خواسته های خود کند. در برابر این صداها هیچ مقاومتی نمی توانستم انجام بدهم. ناخواسته تسخیر شده بودم و باید تن به خواسته های صداها می دادم.
    وی ادامه داد: صدای چند بازیگر سینما و تلویزیون بود که از من می خواست تسلیم خواسته هایشان شوم. آن روز پشت کامپیوتر نشستم باز هم صداهای بازیگران مشهور سینما به سراغم آمدند و درخواست های عجیبی داشتند که باورکردنی نبود. صداها کاملاً مرا تسخیر کرده بودند. هیچ اراده ای از خودم نداشتم. وحشت به جانم افتاده بود. این صداها در زندگی ام تاثیر بدی گذاشته بود. می ترسیدم از خانه بیرون بروم چون باید هر کاری را با دستور آن صداها انجام می دادم. دیگر خسته شده ام. تصمیم گرفتم برای شکایت از این صداها به دادسرا بیایم.
    در حالی که ابتدا تصور می شد این مرد به خاطر مشکلات روحی و روانی چنین ادعاهایی دارد یا تحت تاثیر داروهای خواب آور و آرامبخش است، دادیار پرونده با شکایت دیگری مواجه شد. در حالی که بررسی ها ادامه داشت مرد دیگری شکایت مشابهی را پیش روی بازپرس قرار داد. این مرد گفت: مدت هاست که صداهای عجیبی در گوشم شنیده می شود تا جایی که آنها از من خواستند برای شکایت به دادسرا مراجعه کنم. وی ادامه داد: با وجودی که در خانه اینترنت و کامپیوتر نداریم، اما صداها از طریق دنیای مجازی وارد خانه مان می شوند و صداهایمان را شنود می کنند. تاثیر این صداها در زندگی مان به حدی است که باعث شده بین من و همسرم اختلاف پیش آید. همسرم مدت ها پیش مرا ترک کرد و به خانه پدری اش رفت. همسایه ها از طریق دنیای مجازی از زندگی مان با خبر بودند. من و همسرم را تهدید می کردند و اکنون هم مرا وادار می کنند هر کاری را انجام دهم. در برابر این صداها مقاومتی ندارم و نمی دانم چه باید کرد. هر روز به هم ریخته ام آنها به من دستور می دهند که تسلیم خواسته هایشان شوم و این وضع مرا کلافه کرده است.
    با این ادعاهای مشابه دادیار ترزی خود را در برابر شکایت هایی عجیبی دید که 2 مرد با شنیدن صداهای متافیزیکی هیچ کنترلی در زندگی خود نداشته و نمی توانند کارهای خود را اداره کنند. این مردان تابع نیروهای غیبی بودند. ادعای باورنکردنی این بود که یکی از 2 مرد حتی در خانه اش کامپیوتر و اینترنت نداشت ولی این شکایت را مطرح کرده بود. در شاخه نخست، دادیار جرائم رایانه ای به پلیس دستور داد تا به بررسی زندگی دو مرد مرموز دست بزنند. تحقیقات نشان می داد که این مردان، مواد روانگردان نیز مصرف می کنند و این توهمات می تواند زاییده خیال و تصورات فکری آنها باشد، اما واقعاً همین دلیل ادعاهای آنان بوده است؟!
    
    
    ادعاهای مشابه
    در حالی می رفت این پرونده ها از نظر تیم قضایی و پلیسی بسته شود، یک زن به دادسرای جرائم رایانه ای رفت و در ادعای مشابهی عنوان کرد: ذرات آب در همه جا هستند. این قطرات اختیار را از من گرفته اند. هر کاری می خواهم بکنم مانع می شوند و با دستورات عجیبی از من خواسته های غیر منطقی ای دارند. همه حرکات مرا تحت نظر گرفته اند و می خواهند من به کارهایی دست بزنم که هرگز در زندگی انجام نداده ام. آنها من و خانواده ام را تحت کنترل خود دارند و هر آنچه را انجام می دهیم می بینند. این قطرات مثل سنسور عمل می کنند هر کاری انجام می دهم هشدار می دهند. صداهای عجیبی دارند و مدام در گوشم نجوا می کنند.
    در حالی که بررسی ها درباره این ادعای جدید ادامه داشت، دادیار ترزی با شکایت مشابه دیگری نیز روبه رو شد که از صداهای متافیزیکی و نیروهای غیبی و تاثیرات آنان در زندگی اش داستانسرایی می کرد. این زن جوان پیش روی دادیار شعبه سوم دادسرای جرائم رایانه ای قرار گرفت و گفت: مدتی است که وقتی پشت کامپیوتر می نشینم و مشغول کار با دستگاه هستم بدنم می سوزد. اشعه هایی بدنم را می سوزاند و از درون آتش می گیرم. وقتی از کامپیوتر دور می شوم دیگر اشعه ها نمی توانند به من صدمه ای برسانند.
    پرونده ها خیلی پیچیده شده بودند، دادیار ترزی در برابر ادعاهایی قرار داشت که هر روز با روند عجیبی مطرح می شد.
    با شکایت های جدید دوباره پرونده تشکیل شد و بررسی های پلیسی نشان می داد که هیچ قطره ای در زندگی زن وجود ندارد که به صورت سنسور بخواهد عمل کند و باعث کنترل وی شود. در شاخه دیگر وقتی زن دیگری به پزشکی قانونی مراجعه کرد آزمایشات نشان داد اشعه های مطرح شده در پرونده که به وی صدمه رسانده است هیچ آثار بالینی ندارد و روی بدن وی آثار زخم مشاهده نشده است و احتمالاً به خاطر خوردن قرص های اعصاب و روان است که این دو زن در توهم و خیال خود بستر صداهای ناهنجار را در زندگی روزمره رواج داده اند و هیچ نیروی ماورایی در زندگی آنها رخنه نکرده است.
    درحالی که تصور می شد این شکایت ها تنها میان گروهی دیده می شود که در شرایط روحی مناسبی نیستند، اما مشابهت ادعاها عجیب و معمایی بود تا اینکه 2 ادعای دیگر مطرح شد که تحقیقات پلیسی و قضایی را مصمم کرد تا با باور به چنین حوادث شگفت انگیز آن را جدی بگیرند. یک زن و یک مرد دیگر که در رتبه های مهم کاری بودند و در تخصص خود نه تنها اسم و رسمی داشته، بلکه دارای شخصیت اجتماعی و فرهنگی مناسبی بودند در چنین مخمصه ای خود را گرفتار دیدند. ادعای این زن و مرد خیلی مشابه بودند، آنها گفتند: روی صفحه های مشکی کاغذ مردانی را می بینیم که هر ثانیه باهم در جنگ و ستیز هستند. مردان صفحه مشکی زندگی ما را کنترل می کنند وهر لحظه از ما خواسته هایی دارند. می دانند خانواده ما چه کارهایی انجام می دهند و حرف های ما را شنود می کنند. در گوشمان نجوا می کنند و خواسته هایشان را مطرح می کنند. آرامش را از ما سلب کردند و لحظه ای رهایمان نمی کنند دائماً در حال امر و نهی کردن هستند. تصمیم گرفته بودیم دیگر به صداهایشان توجهی نکنیم، ولی آنها ما را زیر نظر دارند و حرکات و رفتارهای دیگر اعضای خانواده مان را شرح می دهند.
    پرونده به مرحله باورنکردنی وعجیبی رسیده بود. دادیار ترزی پس از دو فرضیه نخست که ممکن بود این زنان و مردان از مواد روانگردان یا قرص های اعصاب استفاده کرده باشند با شکایت هایی مواجه شده بود که این زن و مرد هرگز در زندگی به سمت مواد یا نزد پزشک نرفته بودند. در فرضیه سوم دادیار جرائم رایانه ای تصور کرد ممکن است در خانه این افراد دستگاه های شنود یا دوربین کار گذاشته شده باشد و کسانی قصد آزار و اذیت روانی آنان را دارند. با این فرضیه کارآگاهان دستور یافتند تا در زندگی آنان رخنه کنند تا صداهای عجیب را رصد کنند. تحقیقات یک ماهه از خانه و محل کار این گروه از زنان و مردان نشان می داد که هیچ دستگاه و ابزاری در 500 متری آنها نصب نشده است تا کسی بتواند با این وسیله محرک فضای ماورایی در خانه و محل کار 6 زن و مرد باشد و آنها را آزار دهد.
    
    
    تحقیقات علمی
    دادیار ترزی كه دید 3 فرضیه قضایی و پلیسی به گره كوری خورده است و مشخص نیست چه عواملی باعث چنین فضای مجازی شده دست به تحقیقات علمی گسترده ای زد و خود را در برابر فرضیه ترسناكی دید كه می تواند تاثیرگذارترین عامل برای گرفتار شدن مردان و زنان سطح جهان در دام نیروهای متافیزیكی باشد.
    در این شاخه چنین به نظر می رسد كه به جز این 6 زن و مرد گروه زیاد دیگری نیز در چنین شرایطی هستند اما نمی دانند باید چه كنند؟! یا خود را بیمار می دانند یا تحت تسلط كامل قرار می گیرند.
    شاید هیچ كس تصور نكند كه یك پروژه اقتصادی مخرب توانسته نه تنها فضای مجازی را آلوده كند بلكه زندگی هزاران انسان و جانور دیگر را به خطر بیندازد.
    
    
    پروژه هارپ
    به دنبال مطالعاتی كه دادیار ترزی داشت وی به یك پرونده به نام هارپ رسید. هارپ پروژه ای تحقیقاتی است که در ظاهر برای بررسی و تحقیق درباره لایه و مطالعات معادن زیر زمینی رادیویی آیونوسفیر تاسیس شده است. ولی در واقع «پروژه ای با تکنولوژی جنگ ستارگان» به منظور کامل کردن یک سلاح جدید پایه گذاری شده است. این سیستم در حال حاضر از یک مجموعه آنتن های مخصوص -١٨٠ برج آنتن آلومینیومی به ارتفاع ٥٠/٢٣ متر- تشکیل و روی زمین وسیعی به مساحت ٢٣ هزار مترمربع در آلاسکا نصب شده است.
    اصولاً امواج آنتن ها پس از اصابت به آیونوسفیر و بازگشت به زمین قادرند نه تنها به عمق دریا بروند بلکه فراتر رفته و به اعماق زمین نیز وارد شوند و عملکرد آن مانند «رادیو ترموگرافی» است که امروزه ژئولوژیست ها برای اکتشافات مخازن مختلف شامل گاز و نفت استفاده می کنند. وقتی یک موج کوتاه «رادیو ترموگرافی» به داخل زمین فرستاده می شود به لایه های مختلف برخورد کرده و آن لایه ها را به لرزه در می آورد و از لرزش صدایی با فرکانسی مخصوص تولید و به سطح زمین باز می گرداند و ژئولوژیست ها از صدای بازگشتی قادرند مخازن زیرزمین را شناسایی کنند.
    در واقع این پروژه برای پیدا کردن مخازن زیرزمینی در سال ۱۹۹۳ توسط نیروی هوایی امریكا، نیروی دریایی امریكا، دانشگاه آلاسکا در فیربنکس، و نزدیک به ۱۵ دانشگاه امریكایی دیگر اداره و راه اندازی شد.
    
    
    نظریات متفاوت
    نظریات متعددی در مورد «خطرات پروژه» یا استفاده از این تاسیسات به عنوان یک سلاح تا کنون عنوان شده است. از ایجاد وقوع زمین لرزه های متعدد در مناطق مختلف جهان، تا کنترل آب و هوا ده ها ادعای مختلف در مورد پروژه هارپ عنوان شده است. مشهورترین این نظریات توطئه از طرف گزارش روزنامه پراودا در روسیه و نیز هوگو چاوز در سال ۲۰۱۰ میلادی مطرح شد که در آن مدعی شدند؛ امریكا با این تاسیسات زلزله هائیتی را خلق کرد.
    ایجاد موج ELF با فرکانس از ١ تا20 هرتز توسط آیونوسفیر که با برخورد امواج هارپ تولید شده و سپس به زمین فرستاده می شود و تا اعماق ٣٥ کیلومتری زمین نفوذ می کند که پس از برخورد به لایه های مختلف زیرزمینی تولید صدا كرده و در پی آن ایجاد زلزله می کند.
    شاید ندانید30 دقیقه قبل از زلزله سیچوان در سال 2008 چین واکنش گداختگی آیونوسفیر در آسمان مشاهده شد که در پی آن زلزله هولناک ٨ ریشتری در آنجا به وقوع پیوست.
    هارپ با قابلیت تکنولوژی «ترموگرافی» می تواند کلیه اطلاعات معدن های زیر زمینی کره زمین را در اعماق کم شناسایی کند و کلیه تاسیسات زیر زمینی کشورهای دیگر را دقیقاً زیر مطالعه قرار دهد.
    ایجاد سونامی، خشکسالی، آتشفشان، سیل ها، توفان هایی نظیر توفان کاترینا در نیواورلئان، توفان گانو نیز تحت تاثیر همین پروژه است. در این پرونده انتقال نیروی برق از محل تاسیسات آن به نقطه دیگر از زمین و همچنین انتقال برق از زمین به ماهواره ها نیز صورت می گیرد.
    ایجاد اختلال در جریان برق و قطع برق شهری و اختلال در کار کامپیوتر هواپیماهای مسافربری، جت های جنگنده، کشتی ها، زیردریایی ها و غیره نیز از آثار مخرب پروژه هارپ است.
    ایجاد انفجار های عظیم زیرزمینی باقدرت بمب های اتمی و بدون تولید اشعه های
    رادیو اکتیو از خطرناك ترین آثار پروژه هارپ است و جالب ترین بخش را اختلال در عملکرد طبیعی آیونوسفیر که چرخش زمین را در کنترل دارد می دانیم كه می تواند در آینده زمین را به نابودی بكشاند.
    ایجاد دیوارهای رادیویی ضد هواپیما و ضد موشک نیز یكی از قدرت های مورد استفاده از این پروژه است.
    دادیار ترزی به مهم ترین بخش پروژه هارپ رسید كه در آن به ایجاد اختلال و كنترل فركانس های نوری مغز در سطوحی به وسعت شهرها و كنترل انسان ها از راه دور و ایجاد غش و تولید وهم، در مغز انسان ها اشاره شده بود.
    می توان گفت كه همه اسلحه های جنگی معمول و متداول امروزه در مقابله با این تكنولوژی جدید كاملاً متروكه است به گونه ای كه هارپ می تواند با یك عملكرد كلیه كامپیوترها را از فاصله دور كنترل كند و مغز انسان را به تسخیر خود درآورد.
    در واقع هدایت كنندگان پروژه هارپ در آلاسكا نه تنها به جایی رسیده اند كه زمین لرزه تولید می كنند بلكه توانسته اند برای اهدافشان روح و روان انسان ها را تحت تسلط بگیرند.
    
    
    هنوز ادامه دارد
    دادیار پرونده این 6 زن و مرد پروژه هارپ را قوی ترین فرضیه خود می داند كه البته كاملاً مورد تایید نیست اما به نظر می رسد تعداد این زنان و مردان هر روز بیشتر خواهد شد و ماجرای تسخیرشدگان دنیای متافیزیكی هنوز ادامه دارد.

روزنامه ایران
______________________________________________

مبل بادی توپی inttime

تشک بادی روی آب (معمولی و موج دار)

دستگاه شنود سیم کارتی apple

گهواره بادی کودک دایره ای

گهواره بادی کودک2011

مبل ماساژور6669 روبیمکث Robimax

آموزش جامع پرورش شتر مرغ

بانك پروژه و پایان نامه دانشجو


شامپو رفع سفیدی مو

محافظ دست با طرح تاتو


آشنای محبوب اورجینال

پكیج آموزش زبان 70 درصد تخفیف


نوع مطلب : ماوراء در کنار گوشه جهان، 
برچسب ها : 6 ایرانی تسخیرشدگان پروژه «هارپ»،
لینک های مرتبط : وحشت 6 مرد از تسخیر در دنیای مجازی، آیا هارپ سلاح جدید آمریکا در جنگ های آینده است؟ + تصاویر، معجزه و پدیده های خارق العاده و فراروان شناختی، تأثیرگذاری فراروانی، تاثیرات دستبندهای مغناطیسی امگا،


شنبه 6 آبان 1391 :: نویسنده : مجتبی
نظرات ()
پنجشنبه 19 مهر 1397 10:34 ق.ظ

You stated that terrifically!
levitra 10 mg kopen vardenafil vardenafil buy levitra 20 mg generic levitra levitra 20 mg bayer prezzo buy 10 mg levitra levitra prices levitra generic buy generic levitra
شنبه 31 شهریور 1397 05:50 ب.ظ

Many thanks! I appreciate it!
trust pharmacy canada discount canadian pharmacies canada medication canada online pharmacies canadian online pharmacies legitimate canadian online pharmacies reviews canadian medications online canada online pharmacies for men canadianpharmacy buy viagra online usa
چهارشنبه 28 شهریور 1397 07:24 ب.ظ

Whoa all kinds of useful info!
cialis generique cialis ahumada cialis preise schweiz cialis 100 mg 30 tablet rezeptfrei cialis apotheke we like it safe cheap cialis cialis for sale in europa cialis dosage recommendations acheter cialis kamagra venta cialis en espaa
سه شنبه 27 شهریور 1397 04:18 ب.ظ

Great info, Thanks!
cialis reviews import cialis how to buy cialis online usa cialis 20 mg effectiveness cialis for sale we like it cialis price cialis uk comprar cialis navarr cialis lowest price buy brand cialis cheap
پنجشنبه 15 شهریور 1397 04:55 ق.ظ

Nicely put, Kudos!
cialis official site prescription doctor cialis cialis name brand cheap ou trouver cialis sur le net tadalafil 20 mg interactions for cialis cialis pills boards cialis price thailand tadalafil 20mg cialis et insomni
سه شنبه 13 شهریور 1397 04:37 ق.ظ

Nicely put, Many thanks.
pharmacies buy viagra online with prescription viagra online canadian pharmacy buy viagra super active buy super viagra do you need a prescription to buy viagra viagra super active viagra without presc uk prices for viagra buy discount viagra online
دوشنبه 12 شهریور 1397 08:53 ب.ظ

Tips well utilized..
cialis professional from usa we choice free trial of cialis canadian cialis cialis price thailand buy cialis online legal cialis 5mg billiger venta cialis en espaa cialis online napol low cost cialis 20mg sublingual cialis online
یکشنبه 11 شهریور 1397 01:17 ب.ظ

You actually mentioned that adequately!
we choice cialis pfizer india cialis generika in deutschland kaufen dosagem ideal cialis weblink price cialis cialis tadalafil tadalafil cialis generique cialis 5 effetti collaterali cialis for sale cialis cuantos mg hay
سه شنبه 23 مرداد 1397 03:37 ق.ظ

You actually expressed it exceptionally well.
best site to buy viagra safe place to buy viagra online how can i get viagra online order viagra where can i get viagra prescription buy viagra professional viagra alternatives buy without prescription online safe buy viagra online buy viagra canadian pharmacy
دوشنبه 7 خرداد 1397 03:21 ق.ظ

Great write ups, Thanks a lot!
effetti del cialis cialis farmacias guadalajara cialis pills in singapore cialis 5 mg para diabeticos cialis free trial cialis for daily use cialis patent expiration cialis kaufen bankberweisung cialis sans ordonnance cialis canada
جمعه 7 اردیبهشت 1397 07:49 ب.ظ

Many thanks, I appreciate it!
viagra vs cialis canadian drugs generic cialis cialis per paypa cialis kaufen bankberweisung recommended site cialis kanada cialis vs viagra buy cialis online nz cialis in sconto generic cialis pill online cialis para que sirve
سه شنبه 4 اردیبهشت 1397 05:59 ق.ظ

Fantastic data. Thank you!
ordering viagra online buy viagra online overnight delivery sildenafil without prescription uk sildenafil generic price sildenafil generic uk buy viagra where how much is viagra where can i buy viagra online safely buy cheap viagra pills online buy viagra online online
جمعه 3 فروردین 1397 07:01 ب.ظ

Thank you. Quite a lot of tips.

cialis kaufen generic for cialis does cialis cause gout cialis en mexico precio brand cialis nl cialis coupon costo in farmacia cialis rx cialis para comprar cialis sale online look here cialis cheap canada
دوشنبه 28 اسفند 1396 01:12 ق.ظ

This is nicely expressed. !
viagra vs cialis cialis generisches kanada cialis wir preise get cheap cialis cost of cialis per pill where do you buy cialis cialis daily dose generic we like it cialis soft gel cialis generico milano cialis farmacias guadalajara
پنجشنبه 11 آبان 1391 12:23 ق.ظ
اینی که شما می گید اسمش اسکیزوفرنی هست و سال هاست که وجود داره. از هزاران سال پیش.
تو تمام بیمارستانای روانی هم چندین تا از این موارد هست!

به مراتب و بسیار زیاد در موردش تحقیق شده و علتش هم نسبتا شناخته شده. بیشتر مطالعه کنید
مجتبی فک نکنم
بیماری اسکیزوفرنی چند تا نشانه دارد
اما اون صداهای شنیده بود اصلا چنین بیماری نداشت
احتمالا تاثیر موج ناشناخته هارپ باشه
شنبه 6 آبان 1391 06:52 ب.ظ
سلام خوبی
این مطالب بسیار جالب بود من خود خیلی از این افراد را دیدم و روش هم تحقیق كردم
من را در ادامه بررسی ها قرار بده اگر هم دوست داشتی دلیلش را توضیح می دم
با سپاس
ارش
مجتبی سلام آرش جان
ممنون
شما خوبید
چی در ادامه بررسی ها ادامه بدم؟؟؟؟
خب معلومه دیگه همین گفته شده که هارپ هست
اگر خودت چیزی می دونی پس چیه؟
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر