تبلیغات
دنیای ماوراء الطبیعه - آیا هارپ سلاح جدید آمریکا در جنگ های آینده است؟ + تصاویر
 
درباره وبلاگ


دنیای حقیقت


مدیر وبلاگ : مجتبی
پیوندهای روزانه
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
دنیای ماوراء الطبیعه
عرفان ، فراروان ، متافیزیك ، ارواح، طب گیاهی و...
از هارپ (HAARP) چه می دانیم؟ آیا این تکنولوژی مخوف واقعیت دارد؟ دستکاری در آب و هوا تا چه میزان ممکن است؟ آیا هارپ سلاح جدید آمریکا در جنگ های غافلگیرانه آتی است؟ برای راز گشایی از این سوالات با گزارش های ویژه مشرق همراه شوید....
انستیتو تحقیقات استراتژیك كالج جنگ ارتش آمریكا دارای نشریه‌ای داخلی با نام "انقلاب در امور نظامی" است. به عنوان مقدمه‌ای بر این گزارش بخشی از یكی از مقالات این نشریه بسنده خواهد بود:

"چیزهایی كه برای ما اهمیت دارند به مرور زمان تغییر می‌كنند و تكنولوژی با پیشرفت خود به افق‌های جدیدی می‌رسد. در زمان جنگ سرد، تسلیحات و پروژه‌های روانی، مراحل ابتدایی خود را می‌گذراندند. اما در زمان كنونی كه علوم الكترونیك و بیوالكترونیك را در دسترس داریم، لازم خواهد بود در قراردادهای اخلاقی و حد و حدود ذهنی خود كه از به كارگیری تكنولوژی‌های به بازی گیرنده روح و روان دشمن ممانعت می‌كند؛ تجدید نظر كنیم.

در صورت فراهم شدن این بازنگری، شركت های خصوصی و نیمه خصوصی را تشویق خواهیم كرد كه به بهره‌ برداری و توسعه تكنولوژی‌های متناسب با این اهداف بپردازند. در نتیجه خواهیم توانست با به كارگیری انواع تسلیحات جدید مانند میكروبی، روانی و سایر تكنولوژی‌های پیشرفته وارد عمل شده و به اهداف خود برسیم."


هارپ سلاحی برای بی ثبات كردن كشورها

"هارپ" به صورت یك فرستنده امواج الكترومغناطیسی عمل می‌كند كه هدف آن تاثیر گذاری بر آسمان و الكترون های آزاد لایه یونوسفر است. این سیستم، الكترون‌های این لایه را در ارتفاع تقریبا 275 كیلومتری به جنبش وامی‌دارد. در حالت عادی این لایه دارای دمایی معادل 1400 درجه سانتیگراد است كه در اثر این تحریك انرژی فراوانی در آن به وجود آمده و در نتیجه دما تا 20درصد افزایش می‌یابد و این ناحیه به حالت انبساطی در می‌آید.تاثیر گذاری بر آسمان و الكترون های آزاد لایه یونوسفر


"زبیگنیو برژینسکی"، مشاور "جیمی کارتر" رئیس جمهوری سابق آمریكا و مشاور کنونی "اوباما" معتقد است كه "هارپ" سلاحی برای بی‌ثبات کردن کشورهایی است كه با واشنگتن اتحاد و همسویی ندارند. به گفته او "با استفاده از تکنولوژی‌های جدید و روش هایی كه این تكنولوژی‌ها در اختیار کشورهای بزرگ قرار می‌دهند؛ این كشورها می‌توانند حتی بدون آنکه نیروهای امنیتی خود را در جریان قرار دهند جنگ‌هایی سریع و غافلگیرکننده به راه بیاندازند."
برژینسکی اضافه می کند: "اكنون تكنولوژی‌هایی در اختیار ماست که به کمک آنها می‌توانیم تغییراتی در آب وهوا ایجاد كرده و شرایطی مانند خشکسالی و طوفان به وجود آوریم كه این امر می تواند توانایی های دشمنان احتمالی ما را تضعیف كرده و آنها را به پذیرش شرایط ما مجبور كند


ممنوعیت تحقیقات نظامی در فضا

بر اساس مصوبات سازمان ملل متحد استفاده از تسلیحات الكترو مغناطیسی و نیز استفاده از فضا برای انجام هرگونه تحقیقات و عملیات نظامی ممنوع می باشد، اما دولت‌های خودكامه ای مانند دولت آمریكا همانگونه كه بسیاری قطعنامه های دیگر سازمان ملل و شورای امنیت را نقض می كنند؛ در این زمینه نیز تعهدی نداشته و در نهان فعالیت های گسترده ای انجام می‌دهند. هارپ را می‌توان یكی از ده‌ها پروژه مخفی و مخرب دانست كه از طرف سیاستمداران آمریکایی حمایت شده و روز به روز به گسترش فعالیت‌ها و نیز توان تخریبی آن افزوده می‌شود.حفره معروف به حفره هارپ كه گاهی در آسمان نقاط مختلف دیده می شود.


شدت حوادث كنونی با طبیعت ناهمخوان است

بشر در طول هزاران سال با حوادث و بلایای طبیعی بسیاری دست به گریبان بوده است و همواره این حوادث را جزئی طبیعی از رندگی خود بر روی كره زمین دانسته است. اما در دهه های اخیر اتفاقاتی روی داده که با حافظه تاریخی او در مورد طبیعی بودن این حوادث ناسازگار است. بدون شك، فجایع طبیعی در هر دورانی همراه با خساراتی بوده است. اما، آنچه كه امروز اتفاق می افتد نسبت به گذشته شدت بی سابقه ای دارد.

این درحالی است كه بی نظمی های بزرگ جوی و حوادثی مانند سیل، توفان، زلزله و فعالیت‌های آتشفشانی همگی عموماً به تأثیرات گازهای گلخانه ای ربط داده می شود. ذوب شدن یخ‌های قطبی و دوره های گرمایی و سرمایی كاملا بی سابقه و شدید در نقاط مختلف زمین نیز به پدیده گرم شدن كره زمین احاله می گردد. اما به اعتقاد برخی از متخصصین و حتی سیاستمداران ردپای تکنولوژی های پیشرفته در تولید و هدایت این حوادث با اهداف سیاسی و استعماری كاملا معلوم بوده و نشانه‌های فراوانی از دخالت‌های بشری در آن دیده می شود.


اتفاقات عجیب

اتفاقات عجیب فراوانی در سال های اخیر روی داده است كه به باور دانشمندان غیر از دخالت یك عامل الكترومغناطیسی هدایت شونده چیز دیگری نمی‌تواند مسبب آنها باشد. برای مثال خشک سالی‌های بزرگ، آتش فشان‌ها، زلزله‌ها و سونامی‌های ویرانگر سال‌های اخیر، وقوع سیل ها و توفان هایی نظیر طوفان کاترینا در نیواورلئان و طوفان گانو در عمان ، مرگ عجیب هزاران ماهی ساردین در سواحل شیلی، سقوط جنازه های سوخته کلاغ ها از آسمان سوئد، مرگ صدها هزار ماهی در آرکانزاس، بارش جسد هزاران پرنده سیاه بال قرمز مرده در لوئیزانا و کنتاکی، مرگ دسته جمعی میلیون‌ها ماهی در خلیج "چزاپیک" آمریکا، مرگ صدها تن ماهی در سواحل برزیل و ده ها هزار خرچنگ در انگلیس، مرگ ماهی ها و  دلفین های سوخته خلیج فارس، مرگ دسته جمعی نهنگ‌ها در استرالیا هیچ كدام حالت طبیعی نداشته و احتمال می‌رود در اثر آزمایش‌ها و حمله هایی در اثر امواج هدایت شونده روی داده باشند.


مرگ دسته جمعی هزاران ماهی در سواحل شیلی
دلفین های سوخته خلیج فارس 

جنازه های سوخته کلاغ ها در سوئد
مرگ دسته جمعی دلفین ها

 

 بارش جسد هزاران پرنده سیاه بال قرمز

 


منشا مشكوك این حوادث

در این میان اما گزارش های مفصلی منتشر می شود كه منشا این اتفاقات را طبیعی ندانسته و در نتیجه دخالت هدفمند سیستم‌ها و تكنولوژی های پیشرفته ای مانند "هارپ" می دانند. تكنولو‍ژی هایی كه به استناد گفته‌های برژینسكی، مشاور اوباما، می توانند توانایی‌های ملت‌هایی را كه آمریكا دشمن خود می‌داند تضعیف كرده و آنها را به پذیرش سیاست‌های توسعه طلبانه آمریكایی مجبور كند.

نیروی تزریقی به یونوسفر توسط هارپ، نوسانات موجی فراوانی در این لایه ایجاد می‌كند به طوریكه امواجی با طول موج های خاص و فركانس های پایین كه بازه‌ای از 40 هرتز تا یك هزارم هرتز را شامل می‌شود؛ به وجود می‌آیند. این فركانس‌های پایین دارای برد عمیقی تا هزاران كیلومتر بوده و قادرند بر روی زمین به اهداف وسیعی از بدن انسان گرفته تا اعماق دریاها نفوذ كنند.

این پروژه تا كنون مورد توجه افراد فراوانی بوده و اقدامات افشاگرانه‌ی نیز انجام شده است. از جمله می توان به دكتر " نیك بگیش" یكی از دو مولف كتاب "فرشتگان این هارپ را نمی نوازند" اشاره كرد كه در 1997 طی مقاله ای در روزنامه واشنگتن پست اشاره می كند كه 40 درصد بودجه تجهیزات نیروی هوایی آمریكا مربوط به پروژه های مخفی است. این نویسنده مدعی شد كه این پروژه ها تا جایی امنیتی هستند كه حتی كنگره آمریكا نیز از ابعاد و زوایای كامل آن بی خبر است. در این كتاب به زوایای پنهان هارپ به عنوان یك اسلحه پرداخته شده است.

 

 

 
دكتر بگیش هارپ را یك سلاح معرفی می كند

 


نگرانی های بین المللی

در این میان هارپ نگرانی برخی از سیاست‌ مداران و كارشناسان تسلیحاتی كشورهای دیگر را نیز باعث شده است. برای مثال نمایندگان پارلمان اروپا در این مورد تحقیقاتی را آغاز كرده‌ و یك كارشناس انرژی به نام "گراتان هیلی" را برای مشاورت در این مورد به كار گرفته‌اند. هیلی هم اكنون درحال جمع آوری اسناد و مداركی است تا به كمك آنها بتواند راهی برای افشا و درنتیجه خاتمه دادن به این طرح پیدا كند. "مگوا هالووت" كه رئیس گروه سبزهای پارلمان اروپاست، مسئولیت پیگیری این پرونده را به عهده دارد. او در حال پیگیری درخواست سبزها برای وادار ساختن پارلمان اروپا به اعمال فشار بر ناتو است تا از دولت آمریكا در مورد هارپ توضیح بخواهد. به نظر هالووت این نوع تسلیحات علاوه بر پیامدهای خطرناك زیست محیطی، آزادی های فردی و دموكراسی را نیز به خطر می‌اندازد.


هارپ یك سلاح است

از نظر تاریخی " هارپ " پروژه ای است كه در ۱۹۹۳ در ظاهر جهت بررسی و پژوهش درباره لایه یونوسفر جو زمین با استفاده از امواج رادیویی شروع به كار كرد . اما تاریخ شروع تحقیقات بر روی امواج برای بررسی امكان استفاده از آنها به عنوان سلاح‌های مرگبار به دهه های قبل برمی‌گردد.

به بیانی می‌توان گفت كه سیستم هارپ، نتیجه تلاش‌ها و پژوهش‌های حداقل پنجاه ساله ارتش آمریكاست كه كاركرد آن تنها محدود به بررسی و پژوهش درباره لایه یونوسفر نبوده و قادر است برای شناسایی پایگاه های مخفی اعماق زمین را جستجو كند، تمامی ارتباطات رادیویی و موجی را متوقف سازد، بر رفتارها و حالت روانی انسان‌ها تأثیر بگذارد، جریانات جوی را تغییر دهد، با متمركز ساختن امواج بر روی اهداف هوایی مانند هواپیماها و دسته‌های بزرگ پرندگان آن‌ها در آسمان بسوزاند و برشته کند، لرزش‌های شدیدی در لایه‌های مختلف كره زمین ایجاد كرده و زلزله تولید كند و یا انفجارهایی به قدرت بمب‌های هسته‌ای ایجاد كند.امواج هارپ بر حالت روانی افراد تاثیر منفی دارد

با این توصیف می‌توان هارپ را یك اسلحه عظیم نوین دانست كه هزینه های آن به طور مشترك از طرف نیروی هوایی و دریایی ارتش آمریکا، آژانس تحقیقاتی پروژه های دفاعی پیشرفته ی آمریکا و دانشگاه آلاسکا تامین می‌شود. در واقع "هارپ" یك سلاح تمام عیار آب و هوایی است که با ارسال یک انرژی عظیم به لایه فوقانی اتمسفر، مولکول های تشكیل دهنده آن را به جنبش درآورده و به بازتاب قوی انرژی حاصل از این جنبش وادار می‌كند كه این انرژی پس از هدایت شدن توسط سیستم هارپ می تواند اختلالات گسترده‌ای مانند خشکسالی، بارش برف و باران، سرمای شدید، سونامی، توفان، زلزله و... در نقطه معینی از كره زمین به وجود آورد.

هارپ شامل ده ها برج آنتن آلومنیومی بر روی زمینی به مساحت 23 هزار متر مربع در آلاسکا ‌است كه امواج مافوق کوتاه تولید کرده و به یونوسفر می‌فرستند. هریك از این آنتن ها به فرستنده ای به قدرت یك میلیون وات متصل است. قدرت نهایی این آنتن‌ها با توسعه بیشتر به یك میلیارد وات افزایش یافت كه از 360 آنتن به دست می‌آید. فرستنده ها توسط 6 توربین به قدرت هریك 3600 اسب بخار تغذیه می شوند و به ازای هر روز 95 تن مازوت مصرف می‌كنند.

 


آنتن های هارپ

 

احتمال بزرگنمایی هدف دار

اما نگاه دیگری نیز وجود دارد كه تمامی گفته‌ها در مورد هارپ را یك بزرگنمایی و پروپاگاندای تبلیغاتی از طرف خود آمریكا می‌داند و معتقد است كه نه هارپ و نه هیچ تكنولوژی بشری دیگری حداقل با توجه به محدودیت های دانش كنونی نمی‌تواند چنین قدرتی داشته باشد و كارهایی با این وسعت انجام دهد. دیدگاه مذكور این تبلیغات را در راستای ترساندن دیگر ملت ها از آمریكا و به انقیاد و انفعال كشیدن آنها دانسته و باوری به كارایی هارپ در ایجاد خشكسالی، زلزله، توفان و دیگر اتفاقاتی كه به طور مثال ذكر شد ندارد.

برای مثال دكتر ناصر حافظی مقدس، زمین شناس، مهندس زلزله شناسی و استاد دانشگاه در گفتگو با كیهان درباره پدیده هارپ می گوید: "پروژه مطالعاتی هارپ درخصوص مطالعه اصول فیزیكی كنترل كننده یونوسفر است كه علاوه بر آمریكا چند كشور دیگر نیز در آن مشاركت دارند. هدف اصلی این پروژه بهبود ارتباطات رادیویی بوده است اگرچه ارتش آمریكا در این پروژه بدنبال كنترل و نظارت بر ارتباطات رادیویی می باشد.

دكتر حافظی مقدس می‌افزاید: "مطرح شده كه آمریكا در ادامه پروژه جنگ ستارگان بدنبال نوعی سلاح الكترومغناطیسی جدید است كه با فشرده سازی بخشی از یونسفر و انعكاس آن امواج الكترومغناطیسی با فركانس بالا كه قدرت حرارتی زیاد دارند را به مناطق مورد نظر در سطح كره زمین وارد كند. این مطلب فرضیه هایی است كه مشخص نیست قابلیت اجرایی داشته باشد." این مهندس زلزله شناسی به ارتباط هارپ و زلزله اشاره می كند و می گوید: "منشأ شایعاتی كه درخصوص ارتباط زلزله با پروژه هارپ وجود دارد شاید از این طریق می باشد كه زلزله های بزرگ همراه با تغییرات وسیع در اتمسفر بالای منطقه كانونی می باشند و اغتشاشاتی را در كره یونسفر ایجاد می كنند. تلاش هایی جهت استفاده از این پدیده برای پیش بینی زلزله نیز در حال انجام است. اما اینكه با هدایت امواج الكترومغناطیس بتوان در یك منطقه زلزله ایجاد نمود توجیه علمی ندارد.

دكتر محمدعلی رحمانی نیا، زمین شناس، كارشناس زلزله شناسی و استاد دانشگاه نیز در تحلیل موضوع هارپ می گوید: "در وهله اول باید اشاره كنم كه "هارپ" پروژه ای است توسط چند كشور جهان از جمله آمریكا، روسیه، ژاپن، كانادا و... دنبال می شود و هدف آنها نیز شناخت لایه آیونوسفر و مطالعه آن است و در واقع پروژه هارپ فقط مختص آمریكا یا یك كشور خاصی نیست، از طرفی هم ارتش آمریكا در بخش نیروهای دریایی و هوایی پروژه ای را درباره جنگ ستارگان دنبال می كنند و هدفشان این است كه بتوانند امواج الكترومغناطیسی را بر روی زمین برگردانند، كه اگر بتوانند این كار را انجام دهند خواهند توانست حرارت زیادی را در نقطه ای از زمین ایجاد كنند."

دكتر رحمانی نیا در ادامه تصریح كرد: "اگر زلزله طبیعی اتفاق بیافتد در لایه یونوسفر اختلالاتی ایجاد می‌شود و از این اختلالات ایجاد شده در واقع می‌توان وقوع برخی زلزله ها را پیش بینی كرد، از همین موضوع آمریكاییان بحث هارپ را پیش كشیده اند و در واقع با این اقدام می خواهند اذهان عمومی مردم جهان را فریب داده و به نفع خود از آن بهره برداری كنند."

 

 


با توجه به سابقه نظام آمریكا در سوءاستفاده‌های گسترده و غیر انسانی از علوم و دانش‌های گوناگون باید گفت كه به نظر می‌رسد "هارپ" كه به معنای ساز "چنگ" است؛ این بار توسط جانیان آمریكایی در سمفونی به ویرانی كشیدن كره زمین و تهدید زیستن انسان در آن نواخته می‌شود._____________________________________________
نوع مطلب : دانستنی های اطلاعات، 
برچسب ها : آیا هارپ سلاح جدید آمریکا در جنگ های آینده است؟ + تصاویر،
لینک های مرتبط : بیوتروریسم فراتر از ویروس درآمریکا + عکس، سلاح های ممنوعه آمریكا؛الکترو مغناطیسی از هارپ تا بمب جنسی،


یکشنبه 2 مهر 1391 :: نویسنده : مجتبی
نظرات ()
چهارشنبه 11 مهر 1397 10:56 ق.ظ

Info very well applied!.
fast cialis online cialis en 24 hora 200 cialis coupon american pharmacy cialis we use it cialis online store cialis rezeptfrei buy brand cialis cheap buy cialis online cilas bulk cialis
دوشنبه 9 مهر 1397 08:46 ق.ظ

Great facts. With thanks.
cialis australian price free cialis tadalafil tablets viagra vs cialis cialis online napol cialis generisches kanada generic cialis review uk pastillas cialis y alcoho cialis for sale cialis cost
یکشنبه 1 مهر 1397 09:08 ق.ظ

Superb information. Regards.
canadian pharmacy king canadian medications canadian discount pharmacies in ocala fl pharmacy canada best canadian prescriptions online serc 24 mg canadian prescription drugstore canadian medications by mail canadian medications online canada rx canada medication list
پنجشنبه 15 شهریور 1397 08:57 ب.ظ

This is nicely said. !
cialis alternative order cialis from india cialis tadalafil online cialis 20mg prix en pharmacie cialis flussig ou acheter du cialis pas cher canadian drugs generic cialis online prescriptions cialis generic cialis at walmart cialis purchasing
سه شنبه 13 شهریور 1397 03:17 ب.ظ

You revealed it very well!
buy brand viagra online buy viagra nz can you buy viagra online buy viagra no rx where can i get viagra online buy viagra with prescription pharmacy usa online uk viagra online buy viagra without presc where to buy viagra online safely
یکشنبه 11 شهریور 1397 08:36 ب.ظ

Nicely put, Thanks a lot!
ou acheter du cialis pas cher interactions for cialis we use it cialis online store cialis preise schweiz how do cialis pills work cialis tablets the best choice cialis woman cialis australia org usa cialis online cialis kaufen bankberweisung
دوشنبه 22 مرداد 1397 11:58 ب.ظ

Really a good deal of helpful advice.
miglior cialis generico cialis alternative cialis free trial cialis australian price we like it safe cheap cialis precios de cialis generico cialis en 24 hora cost of cialis cvs cialis billig canadian discount cialis
چهارشنبه 5 اردیبهشت 1397 08:03 ب.ظ

This is nicely said! .
viagra for cheap prices buy viagra online with a prescription sildenafil viagra viagra no rx buy viagra online prescription sildenafil uk buy generic viagra pharmacy viagra online pharmacy uk tadalafil buy viagra australia
شنبه 18 فروردین 1397 09:22 ب.ظ

Kudos, Good information!
cialis billig cialis 20mg preis cf buy cialis sample pack overnight cialis tadalafil if a woman takes a mans cialis how do cialis pills work how does cialis work cialis for daily use prix de cialis canadian drugs generic cialis
پنجشنبه 2 فروردین 1397 11:48 ب.ظ

Good content. Thanks a lot!
cialis super acti cialis venta a domicilio calis viagra vs cialis tadalafil 20mg 40 mg cialis what if i take cialis 5 mg para diabeticos buy name brand cialis on line wow cialis tadalafil 100mg cialis taglich
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر