تبلیغات
دنیای ماوراء الطبیعه - پاسخ سؤالات مُتداول (رایج) استاد یحیایی 2
 
درباره وبلاگ


دنیای حقیقت


مدیر وبلاگ : مجتبی
پیوندهای روزانه
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
دنیای ماوراء الطبیعه
عرفان ، فراروان ، متافیزیك ، ارواح، طب گیاهی و...
پرسش بیستم : انسان در قبر چگونه عذاب می بیند ؟ آیا جسمی است یا ذهنی یا روحی ؟

پاسخ پرسش بیستم: انسان از جسم ، ذهن ، و روح تشکیل شده است . روح که زود پرواز می کند نزد خدا می رود . روح مال خداست ، نمیگذارد عذاب شود . کالبد ذهنی دارای پنج تن پوش می باشد . کسی که وارد جهنم شود روح ندارد و کسی که روح ندارد عذابش بیشتر می شود . در بهشت با روح وارد می شوند . روح همان نور است ( در قرآن آمده : « خداوند ، نورِ آسمانها و زمین است ) .

روح با جهنم میانه ای ندارد . قبل از اینکه افراد بهشتی را بخواهند وارد بهشت نمایند ، از نزدیک جهنم عبورشان می دهند و به آنها می گویند : جهنمیان را ببینید و خیلی زود از اینجا دور شوید . در قبر، همان شب اول ، به کالبد اثیری ( ذهنی ) فشار می آورند .

اگر تا حالا احساس خفگی کرده اید ، به کالبد ذهنی ارتباط دارد . مثال : یک آقایی در هتل خوابیده بود . نیمه های شب احساس خفگی کرد ، نتوانست بلند شود و پنجره را باز کند ؛ به همین خاطر ، مجبور شد لیوانی که نزدیک دستش  بود را بردارد و بطرف پنجره پرتاب کند . او بعد از اینکه شیشه را شکست ، احساس خوبی پیدا کرد ، و با خیال آسوده ، به همراه اکسیژن کافی خوابید . صبح روز بعد ، زمانی که از خواب بیدار شد ، بسیار تعجب کرد . زیرا ، دید که پنجره همچنان بسته بود ؛ ولی آیینة کنار دستش شکسته است . او در ذهنش تصور کرده بود که شیشة پنجره شکسته است و اکسیژن کافی وارد اطاق شده . در واقع ، به خودش تلقین کرده بود که پنجره شکسته شده و هوای آزاد وارد اطاق می شود . به همین خاطر ، به راحتی خوابیده بود . ( 29 فروردین ماه 1388 خورشیدی ) .

********************************************

  پرسش 21 :  دختری که مادرش مرده بود ، شب اول در کنار قبرش می ماند . صبح روز بعد همه می بینند که موهایش سفید شده است . علت چیست ؟

  پاسخ پرسش 21: در عالم قبر ، اگر افراد زنده کنار مرده باشند ، نکیر و منکر را نمی بیند . چون چشم برزخی ندارند که بتوانند کالبد اثیری را ببیند . ولی بخاطر اینکه کالبد اثیری مرده ، نزدیک او بوده و امواجش را می گیرد . کالبد اثیری شخص تحت فشار قرار می گیرد ، دقیقا مثل مغناطیس و امواج رادیویی ، که کسی نمی تواند آنرا ببیند ، ولی وجود دارد . کالبد اثیری قابل درک با پنج حس مادی نیست . به کسی که حساس و ظریف است « مدیوم » می گویند ؛ مثل : سنسور گاز که به گاز حساس بوده ، و سنسور دود که به دود حساس می باشد و عکس العمل نشان می دهند .

انسانهای مدیوم می توانند بهتر از افراد عادی ، از محیط پیرامون خود ، اطلاع پیدا نمایند . به همین خاطر ، آنها می توانند چیزهایی را ببینند و یا بشنوند و حس کنند که دیگران از درک آنها عاجز می باشند .

بعضی ها در بچگی مدیوم بوده و می توانند موجودات غیر اُرگانیکی را ببینند . معمولا آنها بیشتر از دیگران اذیت شده ، و زودتر پیر می شوند .

بعضی افراد ، توسط کسب علم و معرفت و ظرفیت ، مدیوم می شوند و می توانند با ارواح طیبه و کالبد اثیری دیگران ارتباط برقرار نمایند . این افراد بهتر از کسانی هستند که در بچگی مدیوم می باشند . زیرا ، بچه ها به دلیل نداشتن تجربه و استقامت ، نمی توانند در مقابل حوادس احتمالی ، از خودشان محافظت نمایند .

کسانی که دیگران را احساس می کنند ، مثلا می بینند شخصی انرژی ندارد ، می توانند تشخیص دهند که تا چند ساعت دیگر آن فرد می میرد و قبض روح می شود و یا نه ؟ انسانها توسط 14 بند سیمین ، از کالبد اثیری به جسمشان متصل هستند . اگر 13 تای آن بریده شود انسان نخواهد مرد . فقط زمانی که آخرین بند بریده شود ، شخص خواهد مرد . آخرین بند توسط حضرت عزراییل (ع) بریده می شود ؛ آنهم به اراده و دستور خداوند قادر مطلق صورت می گیرد .

جسم که روی زمین افتاده و پوسیده می شود . روح که مستقیم پیش خدا میرود . و فقط کالبد اثیری ( کالبد ذهنی ) است که جریان دارد و در محیط اطراف خود شناور است و افراد زنده آنرا نمی بینند . اگر کسی را در قبر نگذارید سرگردان است . کسی که در آب غرق می شود ، کالبد اثیری اش در آب سرگردان است . مسلمانان ، مرده های خود را در قبر می گذارند ، تا از سردرگمی نجات پیدا کنند ؛ و همچنین خیلی زود وارد عالم برزخ شوند .  (29 فروردین ماه 1388 خورشیدی).

*****************************************

پرسش 22: آیا 5 شنبه ها مرده ها می توانند به خانوادة خود روی زمین سر بزنند؟

پاسخ پرسش 22:: پنج شنبه ها یا هر روز دیگر، مرده ها به اذن خدا به زمین می آیند و همراهشان دو تا سرباز است که رازهای آنجا را فاش نکنند . مرده ها بیشتر وارد خواب زنده ها می شوند . زیرا تمامی انسانها در حالت خواب مدیوم می شوند . به همین خاطر است که ، ما می توانیم در عالم خواب ، با مردگان ارتباط برقرار نماییم . آن دو سرباز که همراه مرده می آیند ، مواظبش هستند که اسرار آنطرف را بازگو نکند ؛ مگر اینکه به اذن خداوند حکیم باشد . معمولا این طلاعات ، خیلی خیلی ناچیز می باشد .

   اعمال صالح بنده بعد از مرگ ، باعث می شود خداوند خواسته او را بپذیرد . بدون اذن خدا ، یک برگ هم از درخت نمی افتد . کالبد اثیری آدمهای خوب را که مرده اند ، نزد آدم خوب در دنیا می برند و از کارهای خوب آنها لذت می برد . کالبد اثیری آدمهای بدی را که مرده اند را نزد آدمهای بد ، در روی زمین می برند و از کارهای بد و گناهی که آنها انجام می دهند ، دچار عذاب می شوند . مثلا : کالبد اثیری آدم مردة بد ، زمانی روی زمین می رود که پسرش در حال خوردن مشروب است یا دخترش در حال گناه کردن است ، و اینگونه بیشتر عذاب می کشد .

  کالبد اثیری آدم مردة خوب ، زمانی روی زمین می رود که می بیند بچه اش در حال نماز خواندن و قرآن خواندن است ، و       می گوید : خدایا ! پدرم را قرین رحمت خودت بگردان ، و به او آرامش و نور و روزی عنایت کن . در این زمان است که فرد مرده غرق در عشق الهی می شود ؛ و ... .

    خداوند ارحم الراحمین ، به ما علم می آموزد که به راه بد کشیده نشویم . باید مواظب باشیم با طناب پوسیده آدمهای به ظاهر خوب و بی ایمان به چاه نرویم . اگر فردی خوب بود ، قبل از ورود به عالم برزخ ، خیلی زود تحت فشار قبر قرار گرفته ، و آن مایع قیر مانند و منفی ( گناهان کوچک و ناخالصی ها ) خارج می شود . (29 فروردین ماه 1388 خورشیدی).

 

*******************************8******

پرسش 23 : آیا گذاشتن تاج گل روی سنگ قبر ایجاد مزاحمت و سنگینی برا ی مرده می کند یا نه؟

پاسخ پرسش 23: خیر . روی کفن می توانیم نام 12 امام و 14 معصوم (ع) را بنویسیم و کتابچة گنج العرش که درون قبر او چند دعای خوب مانند : گنج العرش ، دعای معراج ، 6 قفل ، 7 هیکل ، و ...  است ، را قرار داد ، که فشار قبر را کم می کند ؛ بشرطی که آدم خوبی بوده باشد . فقط به درد آدمهای خوب که با آن دعاها مأنوس بوده اند می خورد . البته در مورد کتابچه ، کالبد اثیری مرده میرود و آنرا می خواند ، اگر قبلاً آنرا خوانده و با آن اُنس گرفته باشد ، بدرد او می خورد و در آنجا یک نوع یادآوری است . در غیر اینصورت به هیچ وجه ممکن به درد او نمی خورد . همچنین می توانید دو چوب خیس را دقیقا بالا و پایین قبر مرده قرار داد ، اینکار برای مرده مفید است .کاشتن گل و درخت نیز ، در کنار قبر ، مفید است .

در ضمن ، اگر مرده را در بُرد یمانی ( پارچة سفیدی که مُهر 12 امام (ع) داشته باشد ) بپیچانی و در قبر قرار دهید ، باعث می شود که در موقع سئوالات نکیر و منکر ، آرامش و نرمی بیشتری از سوی آنها اعمال شود ، و به برکت آن اسماءالله ،  فشار قبر کمتر بشود ؛ انشاءالله .

   مرگ ، هم سخت است و هم آسان . معمولا برای پیر ها سختتر است . آیا ندید که پیر ها چقدر دنیا را دوست دارند و حریص تر هستند و خیلی جمع آوری می کنند و استفاده هم نمی کنند . این وسوسه ای است که شیطان در زمان پیری ، در وجود انسان می اندازد ( شهوت مال اندوزی ) .

   پیامبر اکرم (ص) می فرمایند : « دوستداران من ، حد وسط را رعایت می کنند » .

   اگر مال و منال حلال هم داشتید ، همه را صرف لذت خود نکنید ؛ بلکه مقداری را هم در راه خدا صرف کنید و لذت ببرید . (29 فروردین ماه 1388 خورشیدی).

پرسش 24 : چگونه اسماء الهی در بدن فعال می شود؟

پاسخ پرسش 24: اسماء الهی در بدن انسان ، فقط زمانی فعال می شود ، که شخص حضور قلب ( حضور خدا ، خلوص نیت ، صداقت ، و ... ) داشته باشد . اگر واقعا بخواهید ، خدا می آید . اینکار زورکی نیست ؛ با عشق الهی هر کاری میسر می باشد . (29 فروردین ماه 1388 خورشیدی).

 

*************************************

پرسش 25 : من شنیده ام که اسپند که خیلی خاصیت ها دارد و ما ایرانی ها که برای پاک کردن آلودگی ها و ... از آن استفاده    می کنیم ، موکّل دارد .می خواستم بدانم بعد از دود و خاکستر شدنش ، باید با آن چه کرد؟ (28 تیر ماه 1388  خورشیدی)

پاسخ پرسش 25: بله ؛ اسپند و چند چیز دیگر ، موکل دارند ، و باید با آنها با احترام برخورد کرد . می توان خاکستر آنرا در آب روان ریخت . مراجعه شود به احادیث ائمه (ع)  ( طب الصادق «ع» ) .

 *****************************

پرسش 26 : با سلام خدمت استاد معظم دکتر یحیایی من دارای خواهر بیماری هستم که ماجرای آن از یک خال بر روی صورت شروع شد دکترها گفتند باید عمل جراحی شود . بعد از عمل حالشان خوب بود ؛ تا اینکه امسال دوباره عود کرد و اینبار پشت کبد و ریه ایشان درگیر شد ، که دکترها جوابش کردند . از شما خواهش می کنم، از طریق نیروی شفابخشی تان ، ایشان را درمان کنید .      (5 شنبه 1388.6.12).

 

پرسش مشابه پرسش 26 : بسمه تعالی . باسلام . برادرم 34 ساله است . سال گذشته به پزشک مراجعه کرد وپزشک به خالی که روی صورتش بود وکمی بیش از حد معمول بزرگ شده بود مشکوک شد و عمل جراحی انجام داد و یک دوره شیمی درمانی نیز برایش تجویز کرد و رادیو تراپی هم انجام داد برادرم موردی نداشت تا اینکه امسال بعد از یکسال دچار سرفه های خفیف و تک سرفه ای شد و بعد از سی تی اسکن و مراجعه به پزشک متوجه شدند که نقطه ای از ریه و پشت کبد ش دچار همان بیماری قبل گردیده است لذا شیمی درمانی با دوز بالاتر برایش تجویز شد اما فایده ای نداشت واوضاع برادرم نرمال نیست و دچار دردهای زیادی است به همین علت برایتان نامه مینویسم تا اگر ممکن است نوبتی را در اسرع وقت تعیین بفرمایید تا از طریق انرژی درمانی اقدام شود . بی صبرانه منتظر دریافت پاسخ شما هستم . فوری .

پاسخ پرسش 26 : درمان کامل بیماری شما در کتاب « خواب درمانی بیست دقیقه ای » موجود می باشد . بیمار می تواند با مطالعه کتاب و انجام تمرینات آن با پشتکار بالا ، با توکل برخدا به سلامتی کامل دست یابد ؛ انشاءالله . شِفای بیمار اول دست خداست و بعد خواست بیمار . بیمار باید در هر دینی که هست ، همانطور با خدای خود راز و نیاز کند . همچنین بیشتر بیماریها ناشی از مشکلات ، درگیریها و موانع ذهنی و روانی می باشد . باید ذهن را اصلاح کرده و به سمت خوبیها و پاکیها ، تغییر مسیر داد ، تا درمان تأثیر داشته باشد . « جهت مداوای بیماریهای سخت و ناعلاج ، بوسیلۀ تز جدید خواب درمانی می توانید خودتان را معالجه نمایید » .

برخی مطالب این کتاب:

* بخش دو: 1- خواب درمانی برای جوش دادن استخوانهای شکسته

 2- خواب درمانی برای ازبین بردن تومورها، غده های چرکی وسرطانها دربدن

 3-  خواب درمانی برای ازبین بردن سنگ کلیه وسنگ مثانه

 4- خواب درمانی برای فلجی بدن( ام.اس)

5- خواب درمانی برا ی کری(ازلحاظ ظاهری سالم، و یکدفعه گوشهای سالم کر میشوند) 

6- خواب درمانی برای سکته قلبی(همراه بافلج شدن و ازکارافتادن اعضای بدن)

 7- خواب درمانی برای سکته مغزی(همراه با فلج شدن و ازکارافتادن اعضای بدن)

8- خواب درمانی برای تأمین کردن ویتامینهای بدن(ازلحاظ ویتامین و پروتئین کمبود دارند)

9- خواب درمانی برای تأمین کردن اکسیژن لازم بدن(از لحاظ اکسیژن خالص کمبوددارند،بیماری آسم)

10- خواب درمانی برای بیماران عصبی(خیلی زود عصبانی میشوند، ناراحتی اعصاب)

11- خواب درمانی برای بیماران روحی(احساس بیهودگی و پوچی می کنند)

12- خواب درمانی برای بیماران هموفیلی(خونشان بند نمی آید)

13- خواب درمانی برای میگرن(سردردهای شدید، تب و لرز شدید)

14- خواب درمانی برای ترک اعتیاد(سیگار، تریاک، و مشروبات الکلی) (تز جدید )

15- خواب درمانی برای خودهیپنوتیزم ( تز جدید برای رسیدن به حالت خلسه جهت خودشناسی روحی)

    * بخش سه: 1- قانون شفا                 2- تأثیر نیروهای روحی در شفا./

 

***********************************

پرسش 27: سلام خدمت پروفسور یحیایی و جناب آقای نعمتی . من اینو باور دارم که بعضی ها یدا... هستند بر روی زمین.     

من دختری هستم 22 ساله که به انحراف ستون فقرات مبتلاست و 8 ساله که از این بیماری رنج می برم . دکترا بهم میگن که امکان عمل جراحی وجود نداره چون از وقتش گذشته ! آیا میتونم از پروفسور کمک بگیرم؟ خواهش میکنم از این تاریکی نجاتم بدین . ممنونم . (5 شنبه 1388.6.12).

پاسخ 27: سلام خانم محترم . این مشکل شما خیلی راحت بوسیله ماساژ درمانی ( یومی هو تراپی – کایروپرکتیک – چی کنگ ) کاملاً بهبود می یابد . خیلی از بیماریها مثل انحراف ستون فقرات ، جابجایی لگن خاصره ، آرتروز ، و ... با این روشها در دنیا درمان پذیرفته است و تأثیرش روی بیماریها ثابت گردیده است . در حال حاضر شاگردان ارشد استاد یحیایی در ایران تشریف ندارند که زیر نظرشان تحت درمان قرار بگیرید . شاگردان بانوان استاد هم تاکنون نتوانسته اند دورة ماساژ درمانی را بگذرانند ، که شما را به سوی آنها راهنمایی نمایم . خود بنده هم متأسفانه ماساژ درمانی را زیر نظر استاد یحیایی تعلیم ندیده ام و نمی توانم کمکی کنم . ببخشید .

**********************************8

پرسش 28 : چگونه است که حضرت بودا (ع) پیامبر بوده است ؟ اما اساتید بودا در حال حاضر ، اشکال دارند و به تناسخ که از نظر اسلام مردود است روی آورده اند ؟ و برخی اعمال دیگر که در همین پرسشهای متداول ، دو سه مورد آنرا ذکر نمودید ، را انجام   می دهند ؟ (5 شنبه 1388.6.12).

پاسخ 28 : حضرت بودا (ع) صفات نیکو بسیار داشته و زندگینامة مفصلی داشته است . به ریاضت روی می آورد ، ولی در آخر به این نتیجه می رسد که باید از نعمات و لذات حلال خداوند استفادة درست نماید . و خیلی از ویژگیها و توصیفات دیگر دارند . اما متأسفانه ، پس از مرگش ؛ شاگردانش ، دین و کتاب و تعلیمات استادشان را به رأی خود تحریف و تفسیر کردند و چیزهایی به   آن ، کم و زیاد کردند . دقیقا همین اتفاق برای دینهای دیگر هم افتاده است ، و چیز تازه ای نیست .

*********************************

پرسش 29 : با سلام . چرا کتابهای قبلی استاد یحیایی تجدید چاپ نمی شود ، یا کتابهای ارزشمند آماده چاپ استاد که نمونه اش در بازار کتاب یافت نمی شود ، چاپ نمی شود ؟ ممنون از پاسختان . (جمعه 1388.6.13).

پاسخ 29 : علل مهم زیادی دارد . اما به دو مورد که می شود بیان کرد ، اشاره می نمایم : 1- ناشر درستکار ، کاردان و شایسته ای هنوز یافت نشده است که بتوان چاپ کتابها را به ایشان واگذار کرد . یعنی در نشر کتاب متبحر بوده و واقعاً کارش چاپ کتاب باشد و فردا روزی سراغ شغل دیگری نرود و توزیع و پخش مناسبی در تمام ایران انجام دهد و کتابها را در تهران انبار نکند! ناشر اگر کارش این باشد به جای اینکه در مغازه اش انبار کند تا تخفیف کمتری به پخشی های کتاب در کشور بدهد ، آنرا زود پخش می کند تا زود بفروش برسد و بسرعت چاپ بعدی کتاب را بفروشد و اینگونه سود بیشتری می برد تا اینکه در تهران دانه دانه بفروشد . اگر ناشرین پیشین بخوبی عمل می کردند تجدید چاپ کتابها و یا چاپ کتابهای جدید به آنها داده می شد . یکی از ناشرین قبلی که کارش را تغییر داد ، و بیشتر ناشرین قبلی به تعهدات خود عمل نکرده و حتی حق الزحمه ناچیز نویسندگی که مجموعاً بعد از ماهها و سالها تحقیق و نویسندگی و خرج و دوندگی برای ویرایش و چاپ بهتر کتاب ، حقوق یک ماه یک کارمند هم نمی شود ، پرداخت نمی کردند . « هر چند استاد شغلش فقط همین است ، اما برای درآمد این کار را نمی کنند ، و حتی در کلاسهای آموزشی سالهای گذشته شهریه ای دریافت نمی کردند . اما شاگردان قدر کلاسها را نمی دانستند و تنبل یا بی معرفت بودند ) .     2- قیمت کاغذ و چاپ کتاب بسیار گران شده است ، و ما فعلاً هزینه لازم را نداریم که این همه کتاب را خودمان چاپ نماییم .

**********************************

پرسش 30 : با سلام . حامد هستم 29 ساله . همسر بنده دارای بیماری MS می باشد . از شما خواهش دارم بنده را در کسب اطلاعات در مورد کتابها و روشهای بیان شده راهنمایی بفرمایید . باسپاس فراوان . (دوشنبه 1388.6.23).

پاسخ 30 : استاد فرمودند : « ام.اس ، یک بیماری است که یک ویروس در گره های عصبی جمع می شود . که علل بسیاری دارد، نحوة زندگی ، تغذیه ، تحرک ، وغیره . این بیماری معمولاً زیاد پیشرفت نمی کند و میتواند با انجام کارهایی بهبود کامل یابد . اما به ندرت اتفاق می افتد که در برخی افراد پیشرفت می کند و وقتی به گردن می رسد باعث مرگ می شود . این بیماری درمان   دارد ، که در کتابها توضیح داده شده است . و شامل روشهای : ماساژ درمانی ، طب گیاهی ، تغذیه طبیعی ، خام گیاهخواری ، رنگ درمانی ، خواب درمانی ، یوگا و ... می باشد . شما با مطالعه و انجام بخشهایی از کتابها که مربوط به بیماری شما می باشد ، حتماً نتیجه خواهید گرفت ؛ انشاءالله . مخصوصاً اگر تمریناتی که در کتاب یوگا می باشد انجام داه شود ، ماساژ درمانی انجام داده شود ، و همچنین در کتاب خواب درمانی یک بخش مخصوص بیماری  ام اس  است ، انجام داده شود ، بسیار مفید خواهد بود .

ماساژ درمانی ، طب گیاهی ، تغذیة طبیعی و خام گیاهخواری در کتاب « دایرة المعارف کامل هفت طب اصلی دنیا » (جلد 1)- رنگ درمانی در کتاب « انرژی معجزه گر گیاهان »- خواب درمانی در کتاب « خواب درمانی بیست دقیقه ای »- و یوگا در کتاب  « یوگا در هفت مرحله ، از مبتدی تا عالی » می باشند . البته چاپ 5 کتاب اول استاد ، تمام شده و نایاب می باشد ؛ انشاءالله در آینده، با ویراش جدید و چاپ زیباتری منتشر خواهد شد .

**********************************

پرسش 31 : با عرض سلام . چرا برخی افراد می گویند باید افراد هیپنوتراپ ، طبیب سنتی و امثال آن باید پزشک باشند؟ در صورتی که پزشکان ، فقط یکسری اصطلاحات خارجی را آموخته و علومی که اساتید خارجی به آنها دیکته کرده و آنها بدون هیچگونه تحقیقی ، طوطی وار آنها را تکرا کرده اند و یک مدرک گرفته اند و حتی به عمق طب و آناتومی دست نیافته اند . (جمعه 1388.6.27).

پاسخ 31 : با مراجعه به تاریخ ، در می یابیم که علوم هیپنوتیزم و امثال آن در ابتدا توسط اساتید طریقت هنرهای رزمی کشف شده و در اختیار آنها بوده است . چرا که یک استاد طریقت هنرهای رزمی ، باید قادر باشد بر انواع شرایط سخت پیروز شود . و این گونه علوم از امور واجب و مورد لزوم یک استاد طریقت هنرهای رزمی می باشد . مخصوصاً در مواقع زخم و خونریزی و امثال آن .      و سپس پزشکان این علوم را از اساتید طریقت هنرهای رزمی یاد گرفته و در کارهای خود مورد استفاده قرار داده اند . به همین توضیحات اکتفا می شود و توضیحات و تحقیق بیشتر در این موضوع به خواننده واگذار می گردد . در کتابهای استاد یحیایی که به امید خدا در آینده منتشر خواهد شد ، علوم بسیاری آورده خواهد شد که مربوط به اساتید طریقت هنرهای رزمی می باشد .       مدیر سایت استاد .

**********************************

پرسش 32 : با سلام . لطفاً درباره تفاوت بین سحر و طلسم توضیح دهید . (جمعه 1388.6.27).

پاسخ 32 : بطور خلاصه : سحر( جادو ) از نظر خداوند ، اسلام و قرآن مردود و منفور بوده و از گناهان کبیره بوده و آثار دنیوی و اخروی بسیار وخیمی برای ساحر خواهد داشت . اما هرکدام از ائمة اطهار(ع) ، دعا ، طلسم و حرز داشته اند . از طلسمات می توان به گنج العرش ، هفت هیکل ، شش قفل ، دعای معراج ، و ... اشاره کرد ؛ که در کتاب « سرچشمة نور الهی ( برنامه ارتباط با خدا )» استاد یحیایی ، موجود است . هر دعایی اثری و موقعی دارد ؛ و باید دانست که چه وقت باید آنرا خواند . در ضمن ، نباید بدون استاد وارد هر حریم هر علم ناشناخته ای ، مانند علوم غریبه و خفیه ، شد . مدیر سایت استاد .

*****************************8

پرسش 33 : با عرض سلام و خدا قوّت خدمت شما. در مورد موجودات غیر اُرگانیک لطفاً توضیحی بفرمائید. ممنون. (جمعه 1388.6.27).

پاسخ 33 : بطور خلاصه : موجودات غیر اُرگانیک شامل : جن ، آل ، بَختک ، کوتوله ، خاکستری ها و ... می باشند ، که با چشم عادی قابل رؤیت نیستند . با تمرینات خاصی امکان رؤیت یا ارتباط با آنها وجود دارد ، که البته ارتباط با آنها برای افراد مبتدی و بدون استاد بسیار خطرناک است . مثلاً جن حدوداً 1500 سال عمر دارد ، ولی عمر انسان کوتاه است . اگر آنها را با عدم آگاهی و تسلط کافی اذیت کنید ، شما و تمام نسل بعد شما را اذیت می کنند . البته جن همه جا وجود دارد ، ولی به انسان کاری ندارند ، فقط جنیان شیطانی ، از طریق فشار به ذهن انسان ، انسان را می توانند به جنون یا مرگ بکشانند ، که با عدم توجه به وسواس ذهن ، این امر هم امکانپذیر نخواهد بود . متأسفانه در تمام سایتها و رسانه ها ، تمام موجوداتی که نام برده ام را جزو جن به حساب     آورده اند که اشتباه است . زیرا هر کدام از موجودات غیر اُرگانیکی ، با هم متفاوتند . این توضیحات مختصر را آوردم ، توضیحات مفصل ، دقیق و موثق درباره این موجودات ، در مقالات و کتابهای آیندة استاد یحیایی ، خواهند آمد . مدیر سایت استاد .

***********************************

پرسش 34 : سلام خدمت شما و استاد دانشمند در کتاب ارزشمند « یوگا در هفت مرحله ، از مبتدی تا عالی » . لطف فرمائید دربارة تمرینات شعلة شمع و تله پاتی توضیح دهید . بنده با همین 5، 6 تا کتاب چاپ شدة استاد یحیایی ، خیلی پیشرفت کرده ام ، هم در تکنیکها ، و هم در زندگی روزمره ؛ حالا اگر تمام اینهمه کتابها و مقالات متنوع استاد منتشر شود ، چقدر مردم سودمند خواهند   شد ! بی صبرانه منتظر کتابهای جدید ایشان هستیم . کمکی از دست ما بر نمی آید ؟

پاسخ 34 : به نام خدا . درود بر شما . تمرینات شعلة شمع به این شکلی که در این کتاب است ، برای اولین بار ، توسط استاد یحیایی ابداع شده است و پیش از آن به این شکل نبوده است . در این شیوة جدید ، در بخش تمرینات مبتدی و مقدماتی شعلة شمع ، شعلة شمع را به چند بخش تقسیم کرده و هر هفته روی بخشی از آن تمرکز می کنیم . همچنین تمرینات پیشرفته هم در ادامه آن آورده شده است که در نهایت هنرجو می تواند هم از قدرت تمرکز عالی برخوردار شود ، و هم قدرت فکر و ذهن او بالا می رود ؛ و بعد از تمریناتی می تواند با قدرت ذهن ، اعمالی را انجام دهد . برای اطلاعات بیشتر علاوه بر کتاب فوق ، به کتاب « قدرتهای ذهنی » مراجعه بفرمائید . خداوند متعال قدرتهای زیادی در همه انسانها قرار داده است ، و برخی انسانهای آگاه ، با انجام ریاضتهایی به این قدرتها یا علوم ماوراءالطبیعه و علوم الهی دست پیدا کرده و خود و جهان و خدا را بهتر می شناسند . اما افرادی که ناآگاه هستند یا توانایی تحمل ریاضتها را ندارند ، آن علوم را انکار کرده و یا منحرف می خوانند . البته در این زمانه، افراد شهرت طلب و شیاد و بد سرشت و سودجوی زیادی هم هستند ، که نام و ارزش تمام علوم ارزشمندی که در گذشته بسیار ارزشمند ، نایاب و دست نیافتنی بوده ، را کم و ناچیز کرده اند . و متأسفانه هر کسی براحتی در مورد هر چیزی که نمی داند اظهار نظر می کند ، یا به بازی و مسخره   می گیرد . افرادی که به دام افراد سودجو می افتند ، به دلیل پایین بودن آگاهی آنها نسبت به این علوم و عدم تشخیص و تمایز بین حقیقت و سراب می باشد . در مورد کتابهای جدید ، اگر ناشر خوب و متبحری که در پاسخ پرسشهای قبلی توضیحاتش آمد ، پیدا شود ، به خواست خدا ، کتابهای جدید چاپ و کتابهای قبلی با ویرایش زیباتری تجدید چاپ خواهند شد ؛ انشاءالله . پاسخ از مدیر سایت استاد .

*********************************8

پرسش 35 : با عرض سلام و خسته نباشید به شما و استاد که با زحمتهای خود ما را مستفیض می فرمائید . بنده می خواهم تمرینات کتاب یوگا و کتابهای دیگر را انجام دهم ، اما به تمام آنها در یک روز ، زمان نمیرسد ؛ لطفاً راهنماییم نمائید که چگونه همه آنها را انجام دهم و وقت کم نیاورم . با سپاس فراوان . در پناه و یاری خدا .

 

پاسخ 35 : به نام خدا . سلام بر شما . سپاسگذارم . وقتی با عشق به خدا و برای رضای خداوند برای اداره سایت و مشاهده ایمیل ها و پاسخ به پرسشهای مهم ، وقت و انرژی می گذارم  احساس خستگی نمی کنم . با توجه به حدیث ذیل ( که استاد یحیایی روی آن تأکید دارند ) ، با نظم و برنامه ریزی ، و عدم اتلاف بیهودة وقت گرانبها ، میتوانید به تمام کارهای روزانه خود رسیده و در طول سالها تلاش و کسب دانش و معرفت الهی ، در نهایت به خودشناسی و خداشناسی دست بیابید . امام صادق (ع) مضمون زیر را فرموده اند (متن دقیق آن نمی باشد ) : « زمانهای هر روز خود را باید به 3 بخش تقسیم کنی :

1- هشت ساعت ، کار و تلاش برای کسب معاش و روزی .

2- هشت ساعت ، استراحت و تفریح ( خواب ، غذا خوردن ، حمام و ... ) .

3- هشت ساعت ، عبادت خداوند ( غسل ، وضو ، نماز ، روزه ، نیایش و دعا ، صدقه و انفاق ، تعمق و تفکر و تمرکز روی خدا ، توبه و شکرگزاری ، تکرار اذکار نامهای خدا ، تربیت و تهذیب نفس ، مطالعه کتب معرفت و خودشناسی و خدا شناسی و علمی و احادیث و قرآن ، خدمت و کمک به مردم ، صلة رحم ، مثبت اندیشی ، انجام اعمال در راه خداوند ، و ... ) » .

************************

پرسش 36 : با عرض سلام . ببخشید ، استاد یحیایی در کاراته کمربند مشکی ، دان 4 هستند یا 5 ؟ ( قبلاً 5 نوشته شده بود و جدیداً  4 ) . در ضمن لطفاً بفرمائید ایشان در کدام رشته ها از هنرهای رزمی استاد هستند ؟ (4 شنبه 1388.7.15).

پاسخ 36 : سلام بر شما . ایشان ، دان 5 کمربند مشکی سبک شیتو ریو (شیتوکای) هستند ، گواهینامه دان 4 را سالها قبل گرفته اند ، و تا دان 5 پیش رفته بودند ، اما تا بحال برای آزمون و گواهینامة دان 5 اقدام نکرده اند ، برای همین نوشته ایم دان 4 . البته سطح تبحر ایشان در هنرهای رزمی را با کمربند و دان نمی شود سنجید . در مورد پرسش بعدی تان ، استاد یحیایی ، در بیشتر رشته ها و سبکهای مهم هنرهای رزمی تا درجه استادی و دان های بالا ، در زمینة مربیگری و داوری ، گواهینامه های لازم را دارند ، که نیازی به نام بردن آن رشته ها نمی باشد .

********************

پرسش 37: تصاویر جالبی از برخی از زوایای زندگی استاد، قرار دادید. اینکه آدم حرفی را اول عمل کند بعد حرف و امر کند، مؤثر و برای شاگردان عملی خواهد بود. (جمعه 1388.11.30).

 

پاسخ 37: بله. تز هایی که استاد می دهند بر اساس تجربه عملی ایشان می باشد و یک گوشه ای بی عمل ننشسته بودند در طول چند سال و نظریه پرداز نیستند، ریاضتهای بسیاری کشیده اند، در کوهها و شرایط سخت و نیز میادین جبهه حضور داشته اند، با توجه به سطح زندگی بسیار معمولی و ساده ایشان، زندگی سختی هم داشتند و مشکلات مختلف را از نزدیک لمس کرده اند. در طول چندین سال شاگردان مختلفی با سطح تحصیلات مختلف (سرمایه دار و فقیر، پیر و جوان، زن و مرد، کارگر و مهندس و دکتر، بی سواد و استاد دانشگاه، اساتید هنرهای رزمی، خارجی و غیر ایرانی و ایرانیان ساکن اروپا، بینا و نابینا) داشته اند. البته با توجه به اینکه شاگردان ارشد ایشان خارج کشور هستند و بقیه هم مشغول روزمرگی شدند، به تنهایی امکان خدمات رسانی به خلق خدا فعلاً نیست.

*****************************

پرسش 38: در مورد کتاب «آموزش نانچاکو در پنج مرحله (جلد اول)»، که چه وقت منتشر می شود و نیز مهارت استاد در این زمینه توضیح دهید ؟ آیا این کتاب همراه با فیلم می باشد؟ (جمعه 1388.11.30).

پاسخ 38: استاد، بیش از 26 سال پیش تمرینات حرفه ای خود را با نانچاکو انجام می دادند که نه فیلمی موجود بود و نه کتابی و نه کلاسی. اصلاً دستگاه ویدئوئی وجود نداشت. در جهان هم فیلم آموزشی در این زمینه وجود نداشت. در فیلمهای بروسلی هم به مقدار کم وجود دارد و چیزی را آموزش نمی دهد. ایشان با توجه به تصور و ذهن و اراده و مهارتهای قوی خود و تسلط در تکنیکهای رزمی و روحی و... تکنیکهایی ابداع کردند و با نمایش آن، گسترش دادند. انشاءالله با انتشار کتابها و فیلمهای ایشان در این زمینه علاوه بر تکنیکهایی که گسترش پیدا کرد، تکنیکهای جدیدی هم رونمایی خواهد شد. علت اینکه کتابها چاپ نمی شود، قبلاً توضیح داده شد که یک قسمت مشکلات، ناشران کتاب هستند. اینجانب (مدیر سایت)، با توجه به صحبت با بیشتر ناشران تهران، بیشتر آنها می گویند باید نویسنده بیچاره هزینه و سرمایه چاپ را بدهد (نویسنده ای مثل استاد که شغل اش فقط نویسندگی است از کجا بیاورد؟) و یا برخی ناشران حق نوشتن کتاب را می خواهند بخرند. و ناشر مناسب و با معرفتی که با سرمایه خودشان و بصورت حق التألیف و درصدی از پشت جلد کار بکنند، تاکنون یافت نشده است. پس ما در حد وسع خود وظیفه خود را در قبال پاسخگویی به خلق خدا و مشکلاتشان و خدمات رسانی (اینترنت و صندوق پستی) انجام داده ایم.

*****************************

 پرسش 39: با سلام یه سوالی برام پیش اومده كه اصلا نمیدونم باید از شما بپرسم یا كس دیگه، لطفا راهنمائی كنید. حدود 2 هفته میشه كه هر وقت به ساعت نگاه میكنم دقیقه و ساعت یك عدد رو نشون میده مثلا 12:12 با سپاس.

 

پاسخ 39: علیک سلام. این سؤال پاسخها و دلایلی دارد که فعلا یکی از پاسخهای آن ارائه می گردد.

  این پدیده به نام همزمانی کالبد اثیری(روان) با کالبد جسم می باشد. ممکن است انسان این اتفاق برایش پیش بیاید که هنگام خواب کالبد اثیری در زمان مشخص مثلاً 10:10 جسم را از خواب بیدار می کند. (دوشنبه 1389.2.6)

منبع: http://fa.mry14mn.com

قبلی صفحه